Zoznam obcí

Kód Názov obce Okres Kraj
508454 Badín Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508471 Baláže Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508438 Banská Bystrica (mesto) Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508675 Brusno Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508519 Čerín Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508543 Dolná Mičiná Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508551 Dolný Harmanec Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508560 Donovaly Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508586 Dúbravica Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508594 Harmanec Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508616 Hiadeľ Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508632 Horná Mičiná Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508641 Horné Pršany Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508659 Hrochoť Banská Bystrica Banskobystrický kraj
580236 Hronsek Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508713 Kordíky Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508721 Králiky Banská Bystrica Banskobystrický kraj
557277 Kynceľová Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508748 Ľubietová Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508756 Lučatín Banská Bystrica Banskobystrický kraj
580244 Malachov Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508764 Medzibrod Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508781 Môlča Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508799 Moštenica Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508802 Motyčky Banská Bystrica Banskobystrický kraj
557285 Nemce Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508837 Oravce Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508861 Podkonice Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508896 Pohronský Bukovec Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508918 Poniky Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508926 Povrazník Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508942 Priechod Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508969 Riečka Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508977 Sebedín-Bečov Banská Bystrica Banskobystrický kraj
508985 Selce Banská Bystrica Banskobystrický kraj
509001 Slovenská Ľupča Banská Bystrica Banskobystrický kraj
509019 Staré Hory Banská Bystrica Banskobystrický kraj
509027 Strelníky Banská Bystrica Banskobystrický kraj
509035 Špania Dolina Banská Bystrica Banskobystrický kraj
509060 Tajov Banská Bystrica Banskobystrický kraj
557269 Turecká Banská Bystrica Banskobystrický kraj
557293 Vlkanová Banská Bystrica Banskobystrický kraj
516601 Baďan Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
516627 Banská Belá Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
516643 Banská Štiavnica (mesto) Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
516651 Banský Studenec Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
516678 Beluj Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
516716 Dekýš Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
516856 Ilija Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
516953 Kozelník Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
517071 Močiar Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
517160 Počúvadlo Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
517143 Podhorie Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
517178 Prenčov Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
516597 Svätý Anton Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
517283 Štiavnické Bane Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
517372 Vysoká Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
508446 Bacúch Brezno Banskobystrický kraj
508462 Beňuš Brezno Banskobystrický kraj
508489 Braväcovo Brezno Banskobystrický kraj
508497 Brezno (mesto) Brezno Banskobystrický kraj
557251 Bystrá Brezno Banskobystrický kraj
508527 Čierny Balog Brezno Banskobystrický kraj
508535 Dolná Lehota Brezno Banskobystrický kraj
508578 Drábsko Brezno Banskobystrický kraj
508608 Heľpa Brezno Banskobystrický kraj
508624 Horná Lehota Brezno Banskobystrický kraj
508667 Hronec Brezno Banskobystrický kraj
508691 Jarabá Brezno Banskobystrický kraj
508705 Jasenie Brezno Banskobystrický kraj
508730 Lom nad Rimavicou Brezno Banskobystrický kraj
508772 Michalová Brezno Banskobystrický kraj
508811 Mýto pod Ďumbierom Brezno Banskobystrický kraj
508829 Nemecká Brezno Banskobystrický kraj
508845 Osrblie Brezno Banskobystrický kraj
508853 Podbrezová Brezno Banskobystrický kraj
508870 Pohorelá Brezno Banskobystrický kraj
508888 Pohronská Polhora Brezno Banskobystrický kraj
508900 Polomka Brezno Banskobystrický kraj
508934 Predajná Brezno Banskobystrický kraj
508951 Ráztoka Brezno Banskobystrický kraj
508993 Sihla Brezno Banskobystrický kraj
509043 Šumiac Brezno Banskobystrický kraj
509051 Telgárt Brezno Banskobystrický kraj
509086 Valaská Brezno Banskobystrický kraj
509094 Vaľkovňa Brezno Banskobystrický kraj
509124 Závadka nad Hronom Brezno Banskobystrický kraj
518263 Detva (mesto) Detva Banskobystrický kraj
518271 Detvianska Huta Detva Banskobystrický kraj
518379 Dúbravy Detva Banskobystrický kraj
518450 Horný Tisovník Detva Banskobystrický kraj
518468 Hriňová (mesto) Detva Banskobystrický kraj
518492 Klokoč Detva Banskobystrický kraj
580520 Korytárky Detva Banskobystrický kraj
518549 Kriváň Detva Banskobystrický kraj
511510 Látky Detva Banskobystrický kraj
511731 Podkriváň Detva Banskobystrický kraj
518794 Slatinské Lazy Detva Banskobystrický kraj
518816 Stará Huta Detva Banskobystrický kraj
518824 Stožok Detva Banskobystrický kraj
518921 Vígľaš Detva Banskobystrický kraj
518930 Vígľašská Huta-Kalinka Detva Banskobystrický kraj
518212 Bzovík Krupina Banskobystrický kraj
518239 Cerovo Krupina Banskobystrický kraj
518247 Čabradský Vrbovok Krupina Banskobystrický kraj
518255 Čekovce Krupina Banskobystrický kraj
518280 Devičie Krupina Banskobystrický kraj
518301 Dolné Mladonice Krupina Banskobystrický kraj
518310 Dolný Badín Krupina Banskobystrický kraj
518336 Domaníky Krupina Banskobystrický kraj
518344 Drážovce Krupina Banskobystrický kraj
518352 Drienovo Krupina Banskobystrický kraj
518387 Dudince (mesto) Krupina Banskobystrický kraj
518409 Hontianske Moravce Krupina Banskobystrický kraj
518417 Hontianske Nemce Krupina Banskobystrický kraj
518425 Hontianske Tesáre Krupina Banskobystrický kraj
518433 Horné Mladonice Krupina Banskobystrický kraj
518441 Horný Badín Krupina Banskobystrický kraj
518484 Jalšovík Krupina Banskobystrický kraj
518514 Kozí Vrbovok Krupina Banskobystrický kraj
518531 Kráľovce-Krnišov Krupina Banskobystrický kraj
518557 Krupina (mesto) Krupina Banskobystrický kraj
518565 Lackov Krupina Banskobystrický kraj
518573 Ladzany Krupina Banskobystrický kraj
518603 Lišov Krupina Banskobystrický kraj
518611 Litava Krupina Banskobystrický kraj
518646 Medovarce Krupina Banskobystrický kraj
518701 Rykynčice Krupina Banskobystrický kraj
518735 Sebechleby Krupina Banskobystrický kraj
518743 Selce Krupina Banskobystrický kraj
518751 Senohrad Krupina Banskobystrický kraj
518832 Sudince Krupina Banskobystrický kraj
518841 Súdovce Krupina Banskobystrický kraj
518867 Terany Krupina Banskobystrický kraj
518883 Trpín Krupina Banskobystrický kraj
518905 Uňatín Krupina Banskobystrický kraj
518956 Zemiansky Vrbovok Krupina Banskobystrický kraj
518999 Žibritov Krupina Banskobystrický kraj
511226 Ábelová Lučenec Banskobystrický kraj
511234 Belina Lučenec Banskobystrický kraj
557315 Biskupice Lučenec Banskobystrický kraj
511251 Boľkovce Lučenec Banskobystrický kraj
511277 Budiná Lučenec Banskobystrický kraj
558273 Bulhary Lučenec Banskobystrický kraj
511293 Buzitka Lučenec Banskobystrický kraj
511323 Čakanovce Lučenec Banskobystrický kraj
511331 Čamovce Lučenec Banskobystrický kraj
511358 Divín Lučenec Banskobystrický kraj
511366 Dobroč Lučenec Banskobystrický kraj
511391 Fiľakovo (mesto) Lučenec Banskobystrický kraj
511404 Fiľakovské Kováče Lučenec Banskobystrický kraj
557331 Gregorova Vieska Lučenec Banskobystrický kraj
511421 Halič Lučenec Banskobystrický kraj
511439 Holiša Lučenec Banskobystrický kraj
511463 Jelšovec Lučenec Banskobystrický kraj
511480 Kalonda Lučenec Banskobystrický kraj
511374 Kotmanová Lučenec Banskobystrický kraj
511528 Lehôtka Lučenec Banskobystrický kraj
511536 Lentvora Lučenec Banskobystrický kraj
511544 Lipovany Lučenec Banskobystrický kraj
511552 Lovinobaňa Lučenec Banskobystrický kraj
511561 Ľuboreč Lučenec Banskobystrický kraj
511218 Lučenec (mesto) Lučenec Banskobystrický kraj
511579 Lupoč Lučenec Banskobystrický kraj
511609 Mašková Lučenec Banskobystrický kraj
580309 Mikušovce Lučenec Banskobystrický kraj
511625 Mučín Lučenec Banskobystrický kraj
511641 Mýtna Lučenec Banskobystrický kraj
511668 Nitra nad Ipľom Lučenec Banskobystrický kraj
511676 Nové Hony Lučenec Banskobystrický kraj
511692 Panické Dravce Lučenec Banskobystrický kraj
511706 Píla Lučenec Banskobystrický kraj
511714 Pinciná Lučenec Banskobystrický kraj
511722 Pleš Lučenec Banskobystrický kraj
511749 Podrečany Lučenec Banskobystrický kraj
511757 Polichno Lučenec Banskobystrický kraj
511773 Praha Lučenec Banskobystrický kraj
511781 Prša Lučenec Banskobystrický kraj
511790 Radzovce Lučenec Banskobystrický kraj
511803 Rapovce Lučenec Banskobystrický kraj
511811 Ratka Lučenec Banskobystrický kraj
511838 Ružiná Lučenec Banskobystrický kraj
511846 Stará Halič Lučenec Banskobystrický kraj
511854 Šávoľ Lučenec Banskobystrický kraj
511862 Šiatorská Bukovinka Lučenec Banskobystrický kraj
511871 Šíd Lučenec Banskobystrický kraj
511897 Šurice Lučenec Banskobystrický kraj
511901 Točnica Lučenec Banskobystrický kraj
511919 Tomášovce Lučenec Banskobystrický kraj
511927 Trebeľovce Lučenec Banskobystrický kraj
557340 Trenč Lučenec Banskobystrický kraj
511943 Tuhár Lučenec Banskobystrický kraj
511994 Veľká nad Ipľom Lučenec Banskobystrický kraj
512010 Veľké Dravce Lučenec Banskobystrický kraj
557307 Vidiná Lučenec Banskobystrický kraj
511269 Breznička Poltár Banskobystrický kraj
511315 Cinobaňa Poltár Banskobystrický kraj
511340 České Brezovo Poltár Banskobystrický kraj
557323 Ďubákovo Poltár Banskobystrický kraj
511447 Hradište Poltár Banskobystrický kraj
514900 Hrnčiarska Ves Poltár Banskobystrický kraj
514918 Hrnčiarske Zalužany Poltár Banskobystrický kraj
511471 Kalinovo Poltár Banskobystrický kraj
511498 Kokava nad Rimavicou Poltár Banskobystrický kraj
511501 Krná Poltár Banskobystrický kraj
511595 Málinec Poltár Banskobystrický kraj
511617 Mládzovo Poltár Banskobystrický kraj
511684 Ozdín Poltár Banskobystrický kraj
511765 Poltár (mesto) Poltár Banskobystrický kraj
511820 Rovňany Poltár Banskobystrický kraj
515515 Selce Poltár Banskobystrický kraj
515591 Sušany Poltár Banskobystrický kraj
511889 Šoltýska Poltár Banskobystrický kraj
511978 Uhorské Poltár Banskobystrický kraj
580317 Utekáč Poltár Banskobystrický kraj
512001 Veľká Ves Poltár Banskobystrický kraj
582051 Zlatno Poltár Banskobystrický kraj
514675 Držkovce Revúca Banskobystrický kraj
514721 Gemer Revúca Banskobystrický kraj
514756 Gemerská Ves Revúca Banskobystrický kraj
525677 Gemerské Teplice Revúca Banskobystrický kraj
525685 Gemerský Sad Revúca Banskobystrický kraj
514896 Hrlica Revúca Banskobystrický kraj
525766 Hucín Revúca Banskobystrický kraj
514977 Chvalová Revúca Banskobystrický kraj
525774 Chyžné Revúca Banskobystrický kraj
525791 Jelšava (mesto) Revúca Banskobystrický kraj
525812 Kameňany Revúca Banskobystrický kraj
515574 Leváre Revúca Banskobystrický kraj
515159 Levkuška Revúca Banskobystrický kraj
525901 Licince Revúca Banskobystrický kraj
525928 Lubeník Revúca Banskobystrický kraj
525944 Magnezitovce Revúca Banskobystrický kraj
580384 Mokrá Lúka Revúca Banskobystrický kraj
525987 Muráň Revúca Banskobystrický kraj
525995 Muránska Dlhá Lúka Revúca Banskobystrický kraj
526002 Muránska Huta Revúca Banskobystrický kraj
526011 Muránska Lehota Revúca Banskobystrický kraj
526029 Muránska Zdychava Revúca Banskobystrický kraj
526037 Nandraž Revúca Banskobystrický kraj
515256 Otročok Revúca Banskobystrický kraj
515302 Ploské Revúca Banskobystrický kraj
515311 Polina Revúca Banskobystrický kraj
526100 Prihradzany Revúca Banskobystrický kraj
526118 Rákoš Revúca Banskobystrický kraj
515361 Rašice Revúca Banskobystrický kraj
515370 Ratková Revúca Banskobystrický kraj
515400 Ratkovské Bystré Revúca Banskobystrický kraj
526142 Revúca (mesto) Revúca Banskobystrický kraj
526151 Revúcka Lehota Revúca Banskobystrický kraj
515507 Rybník Revúca Banskobystrický kraj
557820 Sása Revúca Banskobystrický kraj
526258 Sirk Revúca Banskobystrický kraj
515523 Skerešovo Revúca Banskobystrický kraj
526304 Šivetice Revúca Banskobystrický kraj
515612 Tornaľa (mesto) Revúca Banskobystrický kraj
526321 Turčok Revúca Banskobystrický kraj
515761 Višňové Revúca Banskobystrický kraj
515833 Žiar Revúca Banskobystrický kraj
557757 Abovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514489 Babinec Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514501 Barca Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514519 Bátka Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514535 Belín Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514543 Blhovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514551 Bottovo Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514586 Budikovany Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514594 Cakov Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514608 Čerenčany Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514616 Čierny Potok Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514624 Číž Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514632 Dolné Zahorany Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514641 Dražice Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514659 Drienčany Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514667 Drňa Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514683 Dubno Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514691 Dubovec Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
557919 Dulovo Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514713 Figa Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514730 Gemerček Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514764 Gemerské Dechtáre Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
557889 Gemerské Michalovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514781 Gemerský Jablonec Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514799 Gortva Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514811 Hajnáčka Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514829 Hnúšťa (mesto) Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514837 Hodejov Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514845 Hodejovec Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514853 Horné Zahorany Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514861 Hostice Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514870 Hostišovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514888 Hrachovo Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514926 Hrušovo Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514934 Hubovo Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514942 Husiná Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514951 Chanava Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514969 Chrámec Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514985 Ivanice Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514993 Janice Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515001 Jesenské Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515019 Jestice Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515027 Kaloša Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515035 Kesovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515043 Klenovec Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515051 Kociha Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515060 Konrádovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515078 Kráľ Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515086 Kraskovo Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515094 Krokava Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515108 Kružno Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515116 Kyjatice Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515124 Lehota nad Rimavicou Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515132 Lenartovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515141 Lenka Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515167 Lipovec Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515175 Lukovištia Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515183 Martinová Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515205 Neporadza Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
557790 Nižný Skálnik Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515230 Nová Bašta Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515248 Orávka Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515264 Ožďany Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515272 Padarovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515281 Pavlovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515299 Petrovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515337 Poproč Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515345 Potok Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515353 Radnovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
557854 Rakytník Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515388 Ratkovská Lehota Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515396 Ratkovská Suchá Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
557765 Riečka Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515426 Rimavská Baňa Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515442 Rimavská Seč Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
514462 Rimavská Sobota (mesto) Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515451 Rimavské Brezovo Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515469 Rimavské Janovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
557811 Rimavské Zalužany Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515485 Rovné Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515493 Rumince Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515531 Slizké Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515540 Stará Bašta Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515566 Stránska Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515582 Studená Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515604 Sútor Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515621 Šimonovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515639 Širkovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515647 Španie Pole Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515655 Štrkovec Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515663 Tachty Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515671 Teplý Vrch Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515680 Tisovec (mesto) Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515698 Tomášovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515701 Uzovská Panica Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515795 Valice Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515710 Včelince Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515728 Večelkov Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515736 Veľké Teriakovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515744 Veľký Blh Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515752 Vieska nad Blhom Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515779 Vlkyňa Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
557901 Vyšné Valice Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515809 Vyšný Skálnik Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515817 Zádor Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
557927 Zacharovce Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515841 Žíp Rimavská Sobota Banskobystrický kraj
515868 Balog nad Ipľom Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515876 Bátorová Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515884 Brusník Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515892 Bušince Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515906 Čebovce Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515914 Čeláre Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515922 Čelovce Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515931 Červeňany Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515949 Dačov Lom Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515957 Dolinka Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515965 Dolná Strehová Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515973 Dolné Plachtince Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515981 Dolné Strháre Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515990 Ďurkovce Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516007 Glabušovce Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516015 Horná Strehová Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516023 Horné Plachtince Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516031 Horné Strháre Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516040 Hrušov Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516058 Chrastince Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516066 Chrťany Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516074 Ipeľské Predmostie Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516082 Kamenné Kosihy Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516091 Kiarov Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516104 Kleňany Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516112 Koláre Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516121 Kosihovce Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516139 Kosihy nad Ipľom Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516147 Kováčovce Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516155 Lesenice Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516163 Ľuboriečka Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516171 Malá Čalomija Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
558206 Malé Straciny Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516198 Malé Zlievce Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
558192 Malý Krtíš Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516210 Modrý Kameň (mesto) Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516228 Muľa Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516236 Nenince Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516244 Nová Ves Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516252 Obeckov Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516261 Olováry Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516279 Opatovská Nová Ves Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516287 Opava Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516295 Pôtor Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516309 Pravica Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516317 Príbelce Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516333 Sečianky Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516341 Seľany Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516368 Senné Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516376 Sklabiná Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516384 Slovenské Ďarmoty Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516392 Slovenské Kľačany Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516406 Stredné Plachtince Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516414 Sucháň Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516422 Suché Brezovo Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516431 Širákov Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516449 Šuľa Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516457 Trebušovce Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516465 Veľká Čalomija Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516473 Veľká Ves nad Ipľom Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
558214 Veľké Straciny Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516490 Veľké Zlievce Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
515850 Veľký Krtíš (mesto) Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516503 Veľký Lom Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516511 Vieska Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516520 Vinica Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516538 Vrbovka Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516546 Záhorce Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516554 Závada Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516562 Zombor Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
516571 Želovce Veľký Krtíš Banskobystrický kraj
518166 Babiná Zvolen Banskobystrický kraj
518174 Bacúrov Zvolen Banskobystrický kraj
518191 Breziny Zvolen Banskobystrický kraj
518204 Budča Zvolen Banskobystrický kraj
518221 Bzovská Lehôtka Zvolen Banskobystrický kraj
518298 Dobrá Niva Zvolen Banskobystrický kraj
518361 Dubové Zvolen Banskobystrický kraj
518476 Hronská Breznica Zvolen Banskobystrický kraj
518506 Kováčová Zvolen Banskobystrický kraj
518581 Lešť (vojenský obvod) Zvolen Banskobystrický kraj
558133 Lieskovec Zvolen Banskobystrický kraj
558087 Lukavica Zvolen Banskobystrický kraj
518654 Michalková Zvolen Banskobystrický kraj
518662 Očová Zvolen Banskobystrický kraj
518671 Ostrá Lúka Zvolen Banskobystrický kraj
518689 Pliešovce Zvolen Banskobystrický kraj
518697 Podzámčok Zvolen Banskobystrický kraj
518727 Sása Zvolen Banskobystrický kraj
518760 Sielnica Zvolen Banskobystrický kraj
518808 Sliač (mesto) Zvolen Banskobystrický kraj
518875 Tŕnie Zvolen Banskobystrický kraj
518891 Turová Zvolen Banskobystrický kraj
581585 Veľká Lúka Zvolen Banskobystrický kraj
518158 Zvolen (mesto) Zvolen Banskobystrický kraj
518972 Zvolenská Slatina Zvolen Banskobystrický kraj
518981 Železná Breznica Zvolen Banskobystrický kraj
581607 Brehy Žarnovica Banskobystrický kraj
516759 Hodruša-Hámre Žarnovica Banskobystrický kraj
516805 Horné Hámre Žarnovica Banskobystrický kraj
516813 Hrabičov Žarnovica Banskobystrický kraj
516830 Hronský Beňadik Žarnovica Banskobystrický kraj
516902 Kľak Žarnovica Banskobystrický kraj
517062 Malá Lehota Žarnovica Banskobystrický kraj
517097 Nová Baňa (mesto) Žarnovica Banskobystrický kraj
580546 Orovnica Žarnovica Banskobystrický kraj
517119 Ostrý Grúň Žarnovica Banskobystrický kraj
517127 Píla Žarnovica Banskobystrický kraj
517232 Rudno nad Hronom Žarnovica Banskobystrický kraj
517291 Tekovská Breznica Žarnovica Banskobystrický kraj
517330 Veľká Lehota Žarnovica Banskobystrický kraj
517348 Veľké Pole Žarnovica Banskobystrický kraj
517356 Voznica Žarnovica Banskobystrický kraj
517381 Žarnovica (mesto) Žarnovica Banskobystrický kraj
517399 Župkov Žarnovica Banskobystrický kraj
516660 Bartošova Lehôtka Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516708 Bzenica Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516724 Dolná Trnávka Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516732 Dolná Ves Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516741 Dolná Ždaňa Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516767 Hliník nad Hronom Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
581747 Horná Ves Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516791 Horná Ždaňa Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516821 Hronská Dúbrava Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516848 Ihráč Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516872 Janova Lehota Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516881 Jastrabá Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516937 Kopernica Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516945 Kosorín Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516961 Krahule Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516970 Kremnica (mesto) Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516988 Kremnické Bane Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516996 Kunešov Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
599328 Ladomerská Vieska Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517011 Lehôtka pod Brehmi Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517020 Lovča Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517038 Lovčica-Trubín Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517046 Lúčky Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
599336 Lutila Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517089 Nevoľné Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517135 Pitelová Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517186 Prestavlky Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517194 Prochot Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517216 Repište Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517241 Sklené Teplice Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517259 Slaská Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517267 Stará Kremnička Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517313 Trnavá Hora Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
517364 Vyhne Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
516589 Žiar nad Hronom (mesto) Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
528595 Bratislava - mestská časť Staré Mesto (mesto) Bratislava I Bratislavský kraj
529311 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice (mesto) Bratislava II Bratislavský kraj
529320 Bratislava - mestská časť Ružinov (mesto) Bratislava II Bratislavský kraj
529338 Bratislava - mestská časť Vrakuňa (mesto) Bratislava II Bratislavský kraj
529346 Bratislava - mestská časť Nové Mesto (mesto) Bratislava III Bratislavský kraj
529354 Bratislava - mestská časť Rača (mesto) Bratislava III Bratislavský kraj
529362 Bratislava - mestská časť Vajnory (mesto) Bratislava III Bratislavský kraj
529401 Bratislava - mestská časť Devín (mesto) Bratislava IV Bratislavský kraj
529371 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves (mesto) Bratislava IV Bratislavský kraj
529389 Bratislava - mestská časť Dúbravka (mesto) Bratislava IV Bratislavský kraj
529397 Bratislava - mestská časť Karlova Ves (mesto) Bratislava IV Bratislavský kraj
529419 Bratislava - mestská časť Lamač (mesto) Bratislava IV Bratislavský kraj
529427 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica (mesto) Bratislava IV Bratislavský kraj
529435 Bratislava - mestská časť Čunovo (mesto) Bratislava V Bratislavský kraj
529443 Bratislava - mestská časť Jarovce (mesto) Bratislava V Bratislavský kraj
529460 Bratislava - mestská časť Petržalka (mesto) Bratislava V Bratislavský kraj
529494 Bratislava - mestská časť Rusovce (mesto) Bratislava V Bratislavský kraj
507831 Borinka Malacky Bratislavský kraj
507890 Gajary Malacky Bratislavský kraj
507954 Jablonové Malacky Bratislavský kraj
507962 Jakubov Malacky Bratislavský kraj
508012 Kostolište Malacky Bratislavský kraj
508021 Kuchyňa Malacky Bratislavský kraj
508039 Láb Malacky Bratislavský kraj
508055 Lozorno Malacky Bratislavský kraj
508063 Malacky (mesto) Malacky Bratislavský kraj
504556 Malé Leváre Malacky Bratislavský kraj
508080 Marianka Malacky Bratislavský kraj
508161 Pernek Malacky Bratislavský kraj
504629 Plavecké Podhradie Malacky Bratislavský kraj
504637 Plavecký Mikuláš Malacky Bratislavský kraj
508195 Plavecký Štvrtok Malacky Bratislavský kraj
504769 Rohožník Malacky Bratislavský kraj
504858 Sološnica Malacky Bratislavský kraj
504874 Studienka Malacky Bratislavský kraj
508233 Stupava (mesto) Malacky Bratislavský kraj
508241 Suchohrad Malacky Bratislavský kraj
504947 Veľké Leváre Malacky Bratislavský kraj
508349 Vysoká pri Morave Malacky Bratislavský kraj
500267 Záhorie (vojenský obvod) Malacky Bratislavský kraj
508365 Záhorská Ves Malacky Bratislavský kraj
504980 Závod Malacky Bratislavský kraj
508381 Zohor Malacky Bratislavský kraj
507806 Báhoň Pezinok Bratislavský kraj
507849 Budmerice Pezinok Bratislavský kraj
507857 Častá Pezinok Bratislavský kraj
507873 Doľany Pezinok Bratislavský kraj
507881 Dubová Pezinok Bratislavský kraj
507946 Jablonec Pezinok Bratislavský kraj
508047 Limbach Pezinok Bratislavský kraj
508101 Modra (mesto) Pezinok Bratislavský kraj
508179 Pezinok (mesto) Pezinok Bratislavský kraj
508187 Píla Pezinok Bratislavský kraj
508225 Slovenský Grob Pezinok Bratislavský kraj
507989 Svätý Jur (mesto) Pezinok Bratislavský kraj
508250 Šenkvice Pezinok Bratislavský kraj
508268 Štefanová Pezinok Bratislavský kraj
508306 Viničné Pezinok Bratislavský kraj
508314 Vinosady Pezinok Bratislavský kraj
508322 Vištuk Pezinok Bratislavský kraj
507814 Bernolákovo Senec Bratislavský kraj
507822 Blatné Senec Bratislavský kraj
503681 Boldog Senec Bratislavský kraj
507865 Čataj Senec Bratislavský kraj
545333 Dunajská Lužná Senec Bratislavský kraj
507903 Hamuliakovo Senec Bratislavský kraj
503797 Hrubá Borša Senec Bratislavský kraj
503801 Hrubý Šúr Senec Bratislavský kraj
503819 Hurbanova Ves Senec Bratislavský kraj
507911 Chorvátsky Grob Senec Bratislavský kraj
555487 Igram Senec Bratislavský kraj
507938 Ivanka pri Dunaji Senec Bratislavský kraj
507997 Kalinkovo Senec Bratislavský kraj
555495 Kaplna Senec Bratislavský kraj
503851 Kostolná pri Dunaji Senec Bratislavský kraj
503894 Kráľová pri Senci Senec Bratislavský kraj
508071 Malinovo Senec Bratislavský kraj
508098 Miloslavov Senec Bratislavský kraj
508110 Most pri Bratislave Senec Bratislavský kraj
508136 Nová Dedinka Senec Bratislavský kraj
582549 Nový Svet Senec Bratislavský kraj
503983 Reca Senec Bratislavský kraj
508209 Rovinka Senec Bratislavský kraj
508217 Senec (mesto) Senec Bratislavský kraj
508276 Tomášov Senec Bratislavský kraj
508284 Tureň Senec Bratislavský kraj
508292 Veľký Biel Senec Bratislavský kraj
508331 Vlky Senec Bratislavský kraj
555509 Zálesie Senec Bratislavský kraj
526509 Gelnica (mesto) Gelnica Košický kraj
526541 Helcmanovce Gelnica Košický kraj
526550 Henclová Gelnica Košický kraj
543144 Hrišovce Gelnica Košický kraj
543187 Jaklovce Gelnica Košický kraj
543233 Kluknava Gelnica Košický kraj
543241 Kojšov Gelnica Košický kraj
543322 Margecany Gelnica Košický kraj
543365 Mníšek nad Hnilcom Gelnica Košický kraj
543373 Nálepkovo Gelnica Košický kraj
543497 Prakovce Gelnica Košický kraj
543501 Richnava Gelnica Košický kraj
543551 Smolnícka Huta Gelnica Košický kraj
543560 Smolník Gelnica Košický kraj
543632 Stará Voda Gelnica Košický kraj
543659 Švedlár Gelnica Košický kraj
543683 Úhorná Gelnica Košický kraj
543705 Veľký Folkmar Gelnica Košický kraj
526631 Závadka Gelnica Košický kraj
526649 Žakarovce Gelnica Košický kraj
599891 Košice - mestská časť Džungľa (mesto) Košice I Košický kraj
598119 Košice - mestská časť Kavečany (mesto) Košice I Košický kraj
598151 Košice - mestská časť Sever (mesto) Košice I Košický kraj
599875 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce (mesto) Košice I Košický kraj
598186 Košice - mestská časť Staré Mesto (mesto) Košice I Košický kraj
598127 Košice - mestská časť Ťahanovce (mesto) Košice I Košický kraj
598194 Košice - mestská časť Lorinčík (mesto) Košice II Košický kraj
599972 Košice - mestská časť Luník IX (mesto) Košice II Košický kraj
598216 Košice - mestská časť Myslava (mesto) Košice II Košický kraj
598208 Košice - mestská časť Pereš (mesto) Košice II Košický kraj
599859 Košice - mestská časť Poľov (mesto) Košice II Košický kraj
599883 Košice - mestská časť Sídlisko KVP (mesto) Košice II Košický kraj
599841 Košice - mestská časť Šaca (mesto) Košice II Košický kraj
598224 Košice - mestská časť Západ (mesto) Košice II Košický kraj
598682 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov (mesto) Košice III Košický kraj
599018 Košice - mestská časť Košická Nová Ves (mesto) Košice III Košický kraj
599093 Košice - mestská časť Barca (mesto) Košice IV Košický kraj
599824 Košice - mestská časť Juh (mesto) Košice IV Košický kraj
599794 Košice - mestská časť Krásna (mesto) Košice IV Košický kraj
599816 Košice - mestská časť Nad jazerom (mesto) Košice IV Košický kraj
599786 Košice - mestská časť Šebastovce (mesto) Košice IV Košický kraj
599913 Košice - mestská časť Vyšné Opátske (mesto) Košice IV Košický kraj
521141 Bačkovík Košice - okolie Košický kraj
521159 Baška Košice - okolie Košický kraj
521167 Belža Košice - okolie Košický kraj
521175 Beniakovce Košice - okolie Košický kraj
521183 Bidovce Košice - okolie Košický kraj
521191 Blažice Košice - okolie Košický kraj
559831 Bočiar Košice - okolie Košický kraj
521205 Bohdanovce Košice - okolie Košický kraj
521213 Boliarov Košice - okolie Košický kraj
521221 Budimír Košice - okolie Košický kraj
521248 Bukovec Košice - okolie Košický kraj
521256 Bunetice Košice - okolie Košický kraj
521264 Buzica Košice - okolie Košický kraj
521272 Cestice Košice - okolie Košický kraj
521281 Čakanovce Košice - okolie Košický kraj
521299 Čaňa Košice - okolie Košický kraj
521302 Čečejovce Košice - okolie Košický kraj
521311 Čižatice Košice - okolie Košický kraj
521329 Debraď Košice - okolie Košický kraj
521337 Drienovec Košice - okolie Košický kraj
521345 Družstevná pri Hornáde Košice - okolie Košický kraj
521353 Ďurďošík Košice - okolie Košický kraj
521361 Ďurkov Košice - okolie Košický kraj
559873 Dvorníky-Včeláre Košice - okolie Košický kraj
521370 Geča Košice - okolie Košický kraj
521388 Gyňov Košice - okolie Košický kraj
521396 Hačava Košice - okolie Košický kraj
518123 Háj Košice - okolie Košický kraj
521400 Haniska Košice - okolie Košický kraj
521418 Herľany Košice - okolie Košický kraj
521426 Hodkovce Košice - okolie Košický kraj
518107 Hosťovce Košice - okolie Košický kraj
521442 Hrašovík Košice - okolie Košický kraj
521469 Hýľov Košice - okolie Košický kraj
599310 Chorváty Košice - okolie Košický kraj
521477 Chrastné Košice - okolie Košický kraj
521485 Janík Košice - okolie Košický kraj
521493 Jasov Košice - okolie Košický kraj
521507 Kalša Košice - okolie Košický kraj
521523 Kecerovce Košice - okolie Košický kraj
521540 Kecerovský Lipovec Košice - okolie Košický kraj
559687 Kechnec Košice - okolie Košický kraj
521558 Kokšov-Bakša Košice - okolie Košický kraj
521566 Komárovce Košice - okolie Košický kraj
582514 Kostoľany nad Hornádom Košice - okolie Košický kraj
521574 Košická Belá Košice - okolie Košický kraj
521582 Košická Polianka Košice - okolie Košický kraj
521591 Košické Oľšany Košice - okolie Košický kraj
521604 Košický Klečenov Košice - okolie Košický kraj
521612 Kráľovce Košice - okolie Košický kraj
521639 Kysak Košice - okolie Košický kraj
521655 Malá Ida Košice - okolie Košický kraj
521663 Malá Lodina Košice - okolie Košický kraj
521671 Medzev (mesto) Košice - okolie Košický kraj
580252 Milhosť Košice - okolie Košický kraj
521680 Mokrance Košice - okolie Košický kraj
521698 Moldava nad Bodvou (mesto) Košice - okolie Košický kraj
521701 Mudrovce Košice - okolie Košický kraj
518140 Nižná Hutka Košice - okolie Košický kraj
521728 Nižná Kamenica Košice - okolie Košický kraj
521736 Nižná Myšľa Košice - okolie Košický kraj
521744 Nižný Čaj Košice - okolie Košický kraj
521752 Nižný Klátov Košice - okolie Košický kraj
521761 Nižný Lánec Košice - okolie Košický kraj
521787 Nováčany Košice - okolie Košický kraj
521795 Nová Polhora Košice - okolie Košický kraj
521809 Nový Salaš Košice - okolie Košický kraj
521817 Obišovce Košice - okolie Košický kraj
521825 Olšovany Košice - okolie Košický kraj
521833 Opátka Košice - okolie Košický kraj
521841 Opiná Košice - okolie Košický kraj
521850 Paňovce Košice - okolie Košický kraj
521868 Peder Košice - okolie Košický kraj
521876 Perín-Chym Košice - okolie Košický kraj
521884 Ploské Košice - okolie Košický kraj
521892 Poproč Košice - okolie Košický kraj
521906 Rákoš Košice - okolie Košický kraj
521914 Rankovce Košice - okolie Košický kraj
521922 Rešica Košice - okolie Košický kraj
521931 Rozhanovce Košice - okolie Košický kraj
521949 Rudník Košice - okolie Košický kraj
521957 Ruskov Košice - okolie Košický kraj
521965 Sady nad Torysou Košice - okolie Košický kraj
521973 Seňa Košice - okolie Košický kraj
521981 Skároš Košice - okolie Košický kraj
518115 Slančík Košice - okolie Košický kraj
522007 Slanec Košice - okolie Košický kraj
522015 Slanská Huta Košice - okolie Košický kraj
522023 Slanské Nové Mesto Košice - okolie Košický kraj
522031 Sokoľ Košice - okolie Košický kraj
559865 Sokoľany Košice - okolie Košický kraj
522040 Svinica Košice - okolie Košický kraj
522066 Šemša Košice - okolie Košický kraj
522074 Štós Košice - okolie Košický kraj
522082 Trebejov Košice - okolie Košický kraj
522091 Trsťany Košice - okolie Košický kraj
522104 Trstené pri Hornáde Košice - okolie Košický kraj
559784 Turňa nad Bodvou Košice - okolie Košický kraj
521779 Turnianska Nová Ves Košice - okolie Košický kraj
522121 Vajkovce Košice - okolie Košický kraj
522139 Valaliky Košice - okolie Košický kraj
522147 Veľká Ida Košice - okolie Košický kraj
522155 Veľká Lodina Košice - okolie Košický kraj
522163 Vtáčkovce Košice - okolie Košický kraj
522171 Vyšná Hutka Košice - okolie Košický kraj
522180 Vyšná Kamenica Košice - okolie Košický kraj
522198 Vyšná Myšľa Košice - okolie Košický kraj
522201 Vyšný Čaj Košice - okolie Košický kraj
522210 Vyšný Klátov Košice - okolie Košický kraj
582093 Vyšný Medzev Košice - okolie Košický kraj
559881 Zádiel Košice - okolie Košický kraj
522244 Zlatá Idka Košice - okolie Košický kraj
522252 Žarnov Košice - okolie Košický kraj
522261 Ždaňa Košice - okolie Košický kraj
522287 Bajany Michalovce Košický kraj
522295 Bánovce nad Ondavou Michalovce Košický kraj
528137 Beša Michalovce Košický kraj
522368 Bracovce Michalovce Košický kraj
513857 Budince Michalovce Košický kraj
522376 Budkovce Michalovce Košický kraj
522392 Čečehov Michalovce Košický kraj
528277 Čičarovce Michalovce Košický kraj
528307 Čierne Pole Michalovce Košický kraj
528331 Drahňov Michalovce Košický kraj
522406 Dúbravka Michalovce Košický kraj
522414 Falkušovce Michalovce Košický kraj
522431 Hatalov Michalovce Košický kraj
522449 Hažín Michalovce Košický kraj
522465 Hnojné Michalovce Košický kraj
522481 Horovce Michalovce Košický kraj
522511 Iňačovce Michalovce Košický kraj
528391 Ižkovce Michalovce Košický kraj
522546 Jastrabie pri Michalovciach Michalovce Košický kraj
522562 Jovsa Michalovce Košický kraj
522571 Kačanov Michalovce Košický kraj
522589 Kaluža Michalovce Košický kraj
528404 Kapušianske Kľačany Michalovce Košický kraj
522597 Klokočov Michalovce Košický kraj
522651 Krásnovce Michalovce Košický kraj
528463 Krišovská Liesková Michalovce Košický kraj
522686 Kusín Michalovce Košický kraj
522694 Lastomír Michalovce Košický kraj
522708 Laškovce Michalovce Košický kraj
522724 Lesné Michalovce Košický kraj
522732 Ložín Michalovce Košický kraj
522741 Lúčky Michalovce Košický kraj
522759 Malčice Michalovce Košický kraj
522767 Malé Raškovce Michalovce Košický kraj
522783 Markovce Michalovce Košický kraj
528579 Maťovské Vojkovce Michalovce Košický kraj
522279 Michalovce (mesto) Michalovce Košický kraj
522791 Moravany Michalovce Košický kraj
522805 Nacina Ves Michalovce Košický kraj
528633 Oborín Michalovce Košický kraj
522848 Oreské Michalovce Košický kraj
522864 Palín Michalovce Košický kraj
522872 Pavlovce nad Uhom Michalovce Košický kraj
522881 Petrikovce Michalovce Košický kraj
522902 Petrovce nad Laborcom Michalovce Košický kraj
522945 Poruba pod Vihorlatom Michalovce Košický kraj
522961 Pozdišovce Michalovce Košický kraj
528692 Ptrukša Michalovce Košický kraj
522988 Pusté Čemerné Michalovce Košický kraj
522996 Rakovec nad Ondavou Michalovce Košický kraj
528714 Ruská Michalovce Košický kraj
523054 Senné Michalovce Košický kraj
523062 Slavkovce Michalovce Košický kraj
523071 Sliepkovce Michalovce Košický kraj
523097 Staré Michalovce Košický kraj
523101 Strážske (mesto) Michalovce Košický kraj
523119 Stretava Michalovce Košický kraj
523127 Stretavka Michalovce Košický kraj
523135 Suché Michalovce Košický kraj
523151 Šamudovce Michalovce Košický kraj
523186 Trhovište Michalovce Košický kraj
523194 Trnava pri Laborci Michalovce Košický kraj
523208 Tušice Michalovce Košický kraj
523216 Tušická Nová Ves Michalovce Košický kraj
543853 Veľké Kapušany (mesto) Michalovce Košický kraj
543870 Veľké Raškovce Michalovce Košický kraj
543888 Veľké Slemence Michalovce Košický kraj
523259 Vinné Michalovce Košický kraj
543942 Vojany Michalovce Košický kraj
523275 Voľa Michalovce Košický kraj
523283 Vrbnica Michalovce Košický kraj
523291 Vysoká nad Uhom Michalovce Košický kraj
523241 Zalužice Michalovce Košický kraj
523348 Závadka Michalovce Košický kraj
523356 Zbudza Michalovce Košický kraj
523364 Zemplínska Široká Michalovce Košický kraj
522635 Zemplínske Kopčany Michalovce Košický kraj
523372 Žbince Michalovce Košický kraj
525537 Ardovo Rožňava Košický kraj
525545 Betliar Rožňava Košický kraj
525553 Bohúňovo Rožňava Košický kraj
525561 Bôrka Rožňava Košický kraj
525570 Brdárka Rožňava Košický kraj
514578 Bretka Rožňava Košický kraj
560022 Brzotín Rožňava Košický kraj
525596 Čierna Lehota Rožňava Košický kraj
525600 Čoltovo Rožňava Košický kraj
560031 Čučma Rožňava Košický kraj
525618 Dedinky Rožňava Košický kraj
525626 Dlhá Ves Rožňava Košický kraj
525634 Dobšiná (mesto) Rožňava Košický kraj
525642 Drnava Rožňava Košický kraj
525651 Gemerská Hôrka Rožňava Košický kraj
514748 Gemerská Panica Rožňava Košický kraj
525669 Gemerská Poloma Rožňava Košický kraj
525693 Gočaltovo Rožňava Košický kraj
525707 Gočovo Rožňava Košický kraj
525715 Hanková Rožňava Košický kraj
525723 Henckovce Rožňava Košický kraj
525731 Honce Rožňava Košický kraj
525740 Hrhov Rožňava Košický kraj
525758 Hrušov Rožňava Košický kraj
525782 Jablonov nad Turňou Rožňava Košický kraj
560049 Jovice Rožňava Košický kraj
525821 Kečovo Rožňava Košický kraj
525839 Kobeliarovo Rožňava Košický kraj
525847 Koceľovce Rožňava Košický kraj
525855 Kováčová Rožňava Košický kraj
525863 Krásnohorská Dlhá Lúka Rožňava Košický kraj
525871 Krásnohorské Podhradie Rožňava Košický kraj
560065 Kružná Rožňava Košický kraj
525898 Kunova Teplica Rožňava Košický kraj
525910 Lipovník Rožňava Košický kraj
525936 Lúčka Rožňava Košický kraj
525952 Markuška Rožňava Košický kraj
525961 Meliata Rožňava Košický kraj
526045 Nižná Slaná Rožňava Košický kraj
526053 Ochtiná Rožňava Košický kraj
526061 Pača Rožňava Košický kraj
526070 Pašková Rožňava Košický kraj
526088 Petrovo Rožňava Košický kraj
526096 Plešivec Rožňava Košický kraj
526126 Rakovnica Rožňava Košický kraj
526134 Rejdová Rožňava Košický kraj
526177 Rochovce Rožňava Košický kraj
526185 Roštár Rožňava Košický kraj
526193 Rozložná Rožňava Košický kraj
525529 Rožňava (mesto) Rožňava Košický kraj
526207 Rožňavské Bystré Rožňava Košický kraj
526215 Rudná Rožňava Košický kraj
526223 Silica Rožňava Košický kraj
526231 Silická Brezová Rožňava Košický kraj
526240 Silická Jablonica Rožňava Košický kraj
526266 Slavec Rožňava Košický kraj
526274 Slavoška Rožňava Košický kraj
526282 Slavošovce Rožňava Košický kraj
526291 Stratená Rožňava Košický kraj
526312 Štítnik Rožňava Košický kraj
526339 Vlachovo Rožňava Košický kraj
526347 Vyšná Slaná Rožňava Košický kraj
522309 Baškovce Sobrance Košický kraj
522317 Beňatina Sobrance Košický kraj
522325 Bežovce Sobrance Košický kraj
522333 Blatná Polianka Sobrance Košický kraj
522341 Blatné Remety Sobrance Košický kraj
522350 Blatné Revištia Sobrance Košický kraj
522384 Bunkovce Sobrance Košický kraj
522422 Fekišovce Sobrance Košický kraj
522457 Hlivištia Sobrance Košický kraj
522473 Horňa Sobrance Košický kraj
522490 Husák Sobrance Košický kraj
522503 Choňkovce Sobrance Košický kraj
522520 Inovce Sobrance Košický kraj
522538 Jasenov Sobrance Košický kraj
522554 Jenkovce Sobrance Košický kraj
522601 Kolibabovce Sobrance Košický kraj
522627 Koňuš Sobrance Košický kraj
522643 Koromľa Sobrance Košický kraj
522660 Krčava Sobrance Košický kraj
522678 Kristy Sobrance Košický kraj
522716 Lekárovce Sobrance Košický kraj
522813 Nižná Rybnica Sobrance Košický kraj
522821 Nižné Nemecké Sobrance Košický kraj
522830 Orechová Sobrance Košický kraj
522856 Ostrov Sobrance Košický kraj
522899 Petrovce Sobrance Košický kraj
522911 Pinkovce Sobrance Košický kraj
522929 Podhoroď Sobrance Košický kraj
522937 Porostov Sobrance Košický kraj
522953 Porúbka Sobrance Košický kraj
522970 Priekopa Sobrance Košický kraj
523003 Remetské Hámre Sobrance Košický kraj
523011 Ruská Bystrá Sobrance Košický kraj
523020 Ruskovce Sobrance Košický kraj
523038 Ruský Hrabovec Sobrance Košický kraj
523046 Sejkov Sobrance Košický kraj
523089 Sobrance (mesto) Sobrance Košický kraj
523143 Svätuš Sobrance Košický kraj
523160 Tašuľa Sobrance Košický kraj
523178 Tibava Sobrance Košický kraj
523224 Úbrež Sobrance Košický kraj
523232 Veľké Revištia Sobrance Košický kraj
523267 Vojnatina Sobrance Košický kraj
523305 Vyšná Rybnica Sobrance Košický kraj
523313 Vyšné Nemecké Sobrance Košický kraj
523321 Vyšné Remety Sobrance Košický kraj
523330 Záhor Sobrance Košický kraj
526363 Arnutovce Spišská Nová Ves Košický kraj
526398 Betlanovce Spišská Nová Ves Košický kraj
526436 Bystrany Spišská Nová Ves Košický kraj
526444 Danišovce Spišská Nová Ves Košický kraj
526533 Harichovce Spišská Nová Ves Košický kraj
526568 Hincovce Spišská Nová Ves Košický kraj
526576 Hnilčík Spišská Nová Ves Košický kraj
526584 Hnilec Spišská Nová Ves Košický kraj
526592 Hrabušice Spišská Nová Ves Košický kraj
543152 Chrasť nad Hornádom Spišská Nová Ves Košický kraj
543161 Iliašovce Spišská Nová Ves Košický kraj
543195 Jamník Spišská Nová Ves Košický kraj
543209 Kaľava Spišská Nová Ves Košický kraj
543250 Kolinovce Spišská Nová Ves Košický kraj
543268 Krompachy (mesto) Spišská Nová Ves Košický kraj
543284 Letanovce Spišská Nová Ves Košický kraj
543306 Lieskovany Spišská Nová Ves Košický kraj
543331 Markušovce Spišská Nová Ves Košický kraj
543349 Matejovce nad Hornádom Spišská Nová Ves Košický kraj
543357 Mlynky Spišská Nová Ves Košický kraj
543403 Odorín Spišská Nová Ves Košický kraj
543411 Olcnava Spišská Nová Ves Košický kraj
543438 Oľšavka Spišská Nová Ves Košický kraj
543489 Poráč Spišská Nová Ves Košický kraj
543519 Rudňany Spišská Nová Ves Košický kraj
543527 Slatvina Spišská Nová Ves Košický kraj
543535 Slovinky Spišská Nová Ves Košický kraj
560154 Smižany Spišská Nová Ves Košický kraj
526355 Spišská Nová Ves (mesto) Spišská Nová Ves Košický kraj
543586 Spišské Tomášovce Spišská Nová Ves Košický kraj
543594 Spišské Vlachy (mesto) Spišská Nová Ves Košický kraj
543616 Spišský Hrušov Spišská Nová Ves Košický kraj
543667 Teplička Spišská Nová Ves Košický kraj
543713 Vítkovce Spišská Nová Ves Košický kraj
543721 Vojkovce Spišská Nová Ves Košický kraj
526657 Žehra Spišská Nová Ves Košický kraj
528102 Bačka Trebišov Košický kraj
528111 Bačkov Trebišov Košický kraj
528129 Bara Trebišov Košický kraj
528145 Biel Trebišov Košický kraj
528161 Boľ Trebišov Košický kraj
528170 Borša Trebišov Košický kraj
528188 Boťany Trebišov Košický kraj
528200 Brehov Trebišov Košický kraj
528218 Brezina Trebišov Košický kraj
528226 Byšta Trebišov Košický kraj
528234 Cejkov Trebišov Košický kraj
528242 Čeľovce Trebišov Košický kraj
528251 Čerhov Trebišov Košický kraj
528269 Černochov Trebišov Košický kraj
528285 Čierna Trebišov Košický kraj
528293 Čierna nad Tisou (mesto) Trebišov Košický kraj
528315 Dargov Trebišov Košický kraj
528323 Dobrá Trebišov Košický kraj
528340 Dvorianky Trebišov Košický kraj
528358 Egreš Trebišov Košický kraj
528366 Hraň Trebišov Košický kraj
528374 Hrčeľ Trebišov Košický kraj
528382 Hriadky Trebišov Košický kraj
528412 Kašov Trebišov Košický kraj
528421 Kazimír Trebišov Košický kraj
513831 Klin nad Bodrogom Trebišov Košický kraj
528439 Kožuchov Trebišov Košický kraj
528447 Kráľovský Chlmec (mesto) Trebišov Košický kraj
528455 Kravany Trebišov Košický kraj
528471 Kuzmice Trebišov Košický kraj
528480 Kysta Trebišov Košický kraj
528498 Ladmovce Trebišov Košický kraj
528501 Lastovce Trebišov Košický kraj
528510 Leles Trebišov Košický kraj
528528 Luhyňa Trebišov Košický kraj
513792 Malá Tŕňa Trebišov Košický kraj
528536 Malé Ozorovce Trebišov Košický kraj
528544 Malé Trakany Trebišov Košický kraj
528552 Malý Horeš Trebišov Košický kraj
528561 Malý Kamenec Trebišov Košický kraj
528587 Michaľany Trebišov Košický kraj
528609 Nižný Žipov Trebišov Košický kraj
528617 Novosad Trebišov Košický kraj
528625 Nový Ruskov Trebišov Košický kraj
528676 Parchovany Trebišov Košický kraj
528641 Plechotice Trebišov Košický kraj
528668 Poľany Trebišov Košický kraj
528684 Pribeník Trebišov Košický kraj
528706 Rad Trebišov Košický kraj
528722 Sečovce (mesto) Trebišov Košický kraj
543730 Sirník Trebišov Košický kraj
543748 Slivník Trebišov Košický kraj
543756 Slovenské Nové Mesto Trebišov Košický kraj
543764 Soľnička Trebišov Košický kraj
543772 Somotor Trebišov Košický kraj
513849 Stanča Trebišov Košický kraj
543781 Stankovce Trebišov Košický kraj
543799 Strážne Trebišov Košický kraj
543802 Streda nad Bodrogom Trebišov Košický kraj
528153 Svätá Mária Trebišov Košický kraj
528650 Svätuše Trebišov Košický kraj
543811 Svinice Trebišov Košický kraj
528099 Trebišov (mesto) Trebišov Košický kraj
543829 Trnávka Trebišov Košický kraj
543845 Veľaty Trebišov Košický kraj
513806 Veľká Tŕňa Trebišov Košický kraj
543861 Veľké Ozorovce Trebišov Košický kraj
543896 Veľké Trakany Trebišov Košický kraj
543900 Veľký Horeš Trebišov Košický kraj
543918 Veľký Kamenec Trebišov Košický kraj
543926 Viničky Trebišov Košický kraj
543934 Višňov Trebišov Košický kraj
543951 Vojčice Trebišov Košický kraj
543969 Vojka Trebišov Košický kraj
543977 Zatín Trebišov Košický kraj
543985 Zbehňov Trebišov Košický kraj
543993 Zemplín Trebišov Košický kraj
544001 Zemplínska Nová Ves Trebišov Košický kraj
544019 Zemplínska Teplica Trebišov Košický kraj
544027 Zemplínske Hradište Trebišov Košický kraj
544035 Zemplínske Jastrabie Trebišov Košický kraj
544043 Zemplínsky Branč Trebišov Košický kraj
501034 Bajč Komárno Nitriansky kraj
501395 Bátorove Kosihy Komárno Nitriansky kraj
501042 Bodza Komárno Nitriansky kraj
555819 Bodzianske Lúky Komárno Nitriansky kraj
501069 Brestovec Komárno Nitriansky kraj
501077 Búč Komárno Nitriansky kraj
501085 Čalovec Komárno Nitriansky kraj
501093 Číčov Komárno Nitriansky kraj
501107 Dedina Mládeže Komárno Nitriansky kraj
501123 Dulovce Komárno Nitriansky kraj
580911 Holiare Komárno Nitriansky kraj
501140 Hurbanovo (mesto) Komárno Nitriansky kraj
501158 Chotín Komárno Nitriansky kraj
501166 Imeľ Komárno Nitriansky kraj
501174 Iža Komárno Nitriansky kraj
501182 Kameničná Komárno Nitriansky kraj
501191 Klížska Nemá Komárno Nitriansky kraj
501204 Kolárovo (mesto) Komárno Nitriansky kraj
501026 Komárno (mesto) Komárno Nitriansky kraj
501212 Kravany nad Dunajom Komárno Nitriansky kraj
501221 Lipové Komárno Nitriansky kraj
501239 Marcelová Komárno Nitriansky kraj
501247 Martovce Komárno Nitriansky kraj
501255 Moča Komárno Nitriansky kraj
501263 Modrany Komárno Nitriansky kraj
501271 Mudroňovo Komárno Nitriansky kraj
501280 Nesvady Komárno Nitriansky kraj
501301 Okoličná na Ostrove Komárno Nitriansky kraj
501310 Patince Komárno Nitriansky kraj
501328 Pribeta Komárno Nitriansky kraj
501336 Radvaň nad Dunajom Komárno Nitriansky kraj
501344 Sokolce Komárno Nitriansky kraj
501115 Svätý Peter Komárno Nitriansky kraj
501352 Šrobárová Komárno Nitriansky kraj
501361 Tôň Komárno Nitriansky kraj
501379 Trávnik Komárno Nitriansky kraj
501387 Veľké Kosihy Komárno Nitriansky kraj
555827 Virt Komárno Nitriansky kraj
501409 Vrbová nad Váhom Komárno Nitriansky kraj
501417 Zemianska Olča Komárno Nitriansky kraj
501425 Zlatná na Ostrove Komárno Nitriansky kraj
502049 Bajka Levice Nitriansky kraj
502057 Bátovce Levice Nitriansky kraj
502065 Beša Levice Nitriansky kraj
502073 Bielovce Levice Nitriansky kraj
580937 Bohunice Levice Nitriansky kraj
502090 Bory Levice Nitriansky kraj
502103 Brhlovce Levice Nitriansky kraj
502111 Čajkov Levice Nitriansky kraj
502120 Čaka Levice Nitriansky kraj
555843 Čata Levice Nitriansky kraj
502154 Demandice Levice Nitriansky kraj
502162 Devičany Levice Nitriansky kraj
502171 Dolná Seč Levice Nitriansky kraj
502189 Dolné Semerovce Levice Nitriansky kraj
502197 Dolný Pial Levice Nitriansky kraj
502201 Domadice Levice Nitriansky kraj
502219 Drženice Levice Nitriansky kraj
502227 Farná Levice Nitriansky kraj
502243 Hokovce Levice Nitriansky kraj
502251 Hontianska Vrbica Levice Nitriansky kraj
545350 Hontianske Trsťany Levice Nitriansky kraj
502260 Horná Seč Levice Nitriansky kraj
502278 Horné Semerovce Levice Nitriansky kraj
502286 Horné Turovce Levice Nitriansky kraj
502294 Horný Pial Levice Nitriansky kraj
581895 Hrkovce Levice Nitriansky kraj
502324 Hronovce Levice Nitriansky kraj
502332 Hronské Kľačany Levice Nitriansky kraj
502341 Hronské Kosihy Levice Nitriansky kraj
502359 Iňa Levice Nitriansky kraj
502367 Ipeľské Úľany Levice Nitriansky kraj
502375 Ipeľský Sokolec Levice Nitriansky kraj
502383 Jabloňovce Levice Nitriansky kraj
556777 Jesenské Levice Nitriansky kraj
502391 Jur nad Hronom Levice Nitriansky kraj
502413 Kalná nad Hronom Levice Nitriansky kraj
502472 Keť Levice Nitriansky kraj
502421 Kozárovce Levice Nitriansky kraj
502430 Krškany Levice Nitriansky kraj
502448 Kubáňovo Levice Nitriansky kraj
502456 Kukučínov Levice Nitriansky kraj
502464 Kuraľany Levice Nitriansky kraj
502031 Levice (mesto) Levice Nitriansky kraj
502481 Lok Levice Nitriansky kraj
502499 Lontov Levice Nitriansky kraj
502502 Lula Levice Nitriansky kraj
502511 Málaš Levice Nitriansky kraj
581135 Malé Kozmálovce Levice Nitriansky kraj
502537 Malé Ludince Levice Nitriansky kraj
502570 Mýtne Ludany Levice Nitriansky kraj
502588 Nová Dedina Levice Nitriansky kraj
502596 Nový Tekov Levice Nitriansky kraj
502600 Nýrovce Levice Nitriansky kraj
502618 Ondrejovce Levice Nitriansky kraj
502626 Pastovce Levice Nitriansky kraj
502634 Pečenice Levice Nitriansky kraj
502642 Plášťovce Levice Nitriansky kraj
502651 Plavé Vozokany Levice Nitriansky kraj
502669 Podlužany Levice Nitriansky kraj
502677 Pohronský Ruskov Levice Nitriansky kraj
502693 Pukanec Levice Nitriansky kraj
502707 Rybník Levice Nitriansky kraj
502715 Santovka Levice Nitriansky kraj
502723 Sazdice Levice Nitriansky kraj
502731 Sikenica Levice Nitriansky kraj
502740 Slatina Levice Nitriansky kraj
502758 Starý Hrádok Levice Nitriansky kraj
502766 Starý Tekov Levice Nitriansky kraj
502782 Šahy (mesto) Levice Nitriansky kraj
502791 Šalov Levice Nitriansky kraj
502804 Šarovce Levice Nitriansky kraj
502812 Tehla Levice Nitriansky kraj
502821 Tekovské Lužany Levice Nitriansky kraj
502847 Tekovský Hrádok Levice Nitriansky kraj
502863 Tlmače (mesto) Levice Nitriansky kraj
502871 Tupá Levice Nitriansky kraj
502880 Turá Levice Nitriansky kraj
502898 Uhliská Levice Nitriansky kraj
581160 Veľké Kozmálovce Levice Nitriansky kraj
502910 Veľké Ludince Levice Nitriansky kraj
502928 Veľké Turovce Levice Nitriansky kraj
502936 Veľký Ďur Levice Nitriansky kraj
502944 Vyškovce nad Ipľom Levice Nitriansky kraj
502952 Vyšné nad Hronom Levice Nitriansky kraj
502961 Zalaba Levice Nitriansky kraj
502979 Zbrojníky Levice Nitriansky kraj
502987 Želiezovce (mesto) Levice Nitriansky kraj
502995 Žemberovce Levice Nitriansky kraj
503002 Žemliare Levice Nitriansky kraj
500020 Alekšince Nitra Nitriansky kraj
500046 Báb Nitra Nitriansky kraj
581623 Babindol Nitra Nitriansky kraj
582697 Bádice Nitra Nitriansky kraj
500071 Branč Nitra Nitriansky kraj
545589 Cabaj-Čápor Nitra Nitriansky kraj
582387 Čab Nitra Nitriansky kraj
500101 Čakajovce Nitra Nitriansky kraj
555886 Čechynce Nitra Nitriansky kraj
500135 Čeľadice Nitra Nitriansky kraj
500160 Čifáre Nitra Nitriansky kraj
582425 Dolné Lefantovce Nitra Nitriansky kraj
500194 Dolné Obdokovce Nitra Nitriansky kraj
500232 Golianovo Nitra Nitriansky kraj
545635 Horné Lefantovce Nitra Nitriansky kraj
555959 Hosťová Nitra Nitriansky kraj
500313 Hruboňovo Nitra Nitriansky kraj
558320 Ivanka pri Nitre Nitra Nitriansky kraj
500356 Jarok Nitra Nitriansky kraj
500372 Jelenec Nitra Nitriansky kraj
500381 Jelšovce Nitra Nitriansky kraj
500399 Kapince Nitra Nitriansky kraj
500402 Klasov Nitra Nitriansky kraj
500411 Kolíňany Nitra Nitriansky kraj
500453 Lehota Nitra Nitriansky kraj
500470 Lúčnica nad Žitavou Nitra Nitriansky kraj
581097 Ľudovítová Nitra Nitriansky kraj
500488 Lukáčovce Nitra Nitriansky kraj
580899 Lužianky Nitra Nitriansky kraj
556785 Malé Chyndice Nitra Nitriansky kraj
500534 Malé Zálužie Nitra Nitriansky kraj
555908 Malý Cetín Nitra Nitriansky kraj
555851 Malý Lapáš Nitra Nitriansky kraj
500569 Melek Nitra Nitriansky kraj
500577 Mojmírovce Nitra Nitriansky kraj
500011 Nitra (mesto) Nitra Nitriansky kraj
556696 Nitrianske Hrnčiarovce Nitra Nitriansky kraj
500631 Nová Ves nad Žitavou Nitra Nitriansky kraj
500640 Nové Sady Nitra Nitriansky kraj
500666 Paňa Nitra Nitriansky kraj
500674 Podhorany Nitra Nitriansky kraj
500682 Pohranice Nitra Nitriansky kraj
500691 Poľný Kesov Nitra Nitriansky kraj
500704 Rišňovce Nitra Nitriansky kraj
500712 Rumanová Nitra Nitriansky kraj
555991 Svätoplukovo Nitra Nitriansky kraj
581691 Štefanovičová Nitra Nitriansky kraj
582719 Štitáre Nitra Nitriansky kraj
500780 Šurianky Nitra Nitriansky kraj
500798 Tajná Nitra Nitriansky kraj
555967 Telince Nitra Nitriansky kraj
500844 Veľká Dolina Nitra Nitriansky kraj
500518 Veľké Chyndice Nitra Nitriansky kraj
500887 Veľké Zálužie Nitra Nitriansky kraj
500895 Veľký Cetín Nitra Nitriansky kraj
555860 Veľký Lapáš Nitra Nitriansky kraj
500917 Vinodol Nitra Nitriansky kraj
500933 Vráble (mesto) Nitra Nitriansky kraj
500941 Výčapy-Opatovce Nitra Nitriansky kraj
500950 Zbehy Nitra Nitriansky kraj
500992 Žirany Nitra Nitriansky kraj
501018 Žitavce Nitra Nitriansky kraj
503029 Andovce Nové Zámky Nitriansky kraj
503037 Bajtava Nové Zámky Nitriansky kraj
503045 Bánov Nové Zámky Nitriansky kraj
503053 Bardoňovo Nové Zámky Nitriansky kraj
503061 Belá Nové Zámky Nitriansky kraj
503070 Bešeňov Nové Zámky Nitriansky kraj
503088 Bíňa Nové Zámky Nitriansky kraj
503096 Branovo Nové Zámky Nitriansky kraj
503100 Bruty Nové Zámky Nitriansky kraj
503118 Čechy Nové Zámky Nitriansky kraj
503126 Černík Nové Zámky Nitriansky kraj
503134 Dedinka Nové Zámky Nitriansky kraj
503151 Dolný Ohaj Nové Zámky Nitriansky kraj
503169 Dubník Nové Zámky Nitriansky kraj
503177 Dvory nad Žitavou Nové Zámky Nitriansky kraj
503185 Gbelce Nové Zámky Nitriansky kraj
503193 Hul Nové Zámky Nitriansky kraj
503207 Chľaba Nové Zámky Nitriansky kraj
503215 Jasová Nové Zámky Nitriansky kraj
503223 Jatov Nové Zámky Nitriansky kraj
503231 Kamenica nad Hronom Nové Zámky Nitriansky kraj
503240 Kamenín Nové Zámky Nitriansky kraj
503258 Kamenný Most Nové Zámky Nitriansky kraj
503266 Kmeťovo Nové Zámky Nitriansky kraj
503274 Kolta Nové Zámky Nitriansky kraj
503282 Komjatice Nové Zámky Nitriansky kraj
503291 Komoča Nové Zámky Nitriansky kraj
503312 Leľa Nové Zámky Nitriansky kraj
503321 Lipová Nové Zámky Nitriansky kraj
503339 Ľubá Nové Zámky Nitriansky kraj
503347 Malá nad Hronom Nové Zámky Nitriansky kraj
503355 Malé Kosihy Nové Zámky Nitriansky kraj
503363 Maňa Nové Zámky Nitriansky kraj
503371 Michal nad Žitavou Nové Zámky Nitriansky kraj
503398 Mojzesovo Nové Zámky Nitriansky kraj
503401 Mužla Nové Zámky Nitriansky kraj
556092 Nána Nové Zámky Nitriansky kraj
503436 Nová Vieska Nové Zámky Nitriansky kraj
503011 Nové Zámky (mesto) Nové Zámky Nitriansky kraj
582361 Obid Nové Zámky Nitriansky kraj
503452 Palárikovo Nové Zámky Nitriansky kraj
556033 Pavlová Nové Zámky Nitriansky kraj
503479 Podhájska Nové Zámky Nitriansky kraj
503487 Pozba Nové Zámky Nitriansky kraj
503495 Radava Nové Zámky Nitriansky kraj
503509 Rastislavice Nové Zámky Nitriansky kraj
503517 Rúbaň Nové Zámky Nitriansky kraj
503525 Salka Nové Zámky Nitriansky kraj
503533 Semerovo Nové Zámky Nitriansky kraj
503541 Sikenička Nové Zámky Nitriansky kraj
503550 Strekov Nové Zámky Nitriansky kraj
503568 Svodín Nové Zámky Nitriansky kraj
503576 Šarkan Nové Zámky Nitriansky kraj
503584 Štúrovo (mesto) Nové Zámky Nitriansky kraj
503592 Šurany (mesto) Nové Zámky Nitriansky kraj
503606 Trávnica Nové Zámky Nitriansky kraj
503614 Tvrdošovce Nové Zámky Nitriansky kraj
556050 Úľany nad Žitavou Nové Zámky Nitriansky kraj
503631 Veľké Lovce Nové Zámky Nitriansky kraj
503380 Veľký Kýr Nové Zámky Nitriansky kraj
556025 Vlkas Nové Zámky Nitriansky kraj
503649 Zemné Nové Zámky Nitriansky kraj
503711 Diakovce Šaľa Nitriansky kraj
503720 Dlhá nad Váhom Šaľa Nitriansky kraj
500241 Hájske Šaľa Nitriansky kraj
555878 Horná Kráľová Šaľa Nitriansky kraj
503886 Kráľová nad Váhom Šaľa Nitriansky kraj
500739 Močenok Šaľa Nitriansky kraj
503932 Neded Šaľa Nitriansky kraj
503991 Selice Šaľa Nitriansky kraj
504025 Šaľa (mesto) Šaľa Nitriansky kraj
504068 Tešedíkovo Šaľa Nitriansky kraj
504092 Trnovec nad Váhom Šaľa Nitriansky kraj
504165 Vlčany Šaľa Nitriansky kraj
504190 Žihárec Šaľa Nitriansky kraj
556220 Ardanovce Topoľčany Nitriansky kraj
542661 Belince Topoľčany Nitriansky kraj
542695 Biskupová Topoľčany Nitriansky kraj
542709 Blesovce Topoľčany Nitriansky kraj
542717 Bojná Topoľčany Nitriansky kraj
556297 Čeľadince Topoľčany Nitriansky kraj
542792 Čermany Topoľčany Nitriansky kraj
556262 Dvorany nad Nitrou Topoľčany Nitriansky kraj
542881 Hajná Nová Ves Topoľčany Nitriansky kraj
556351 Horné Chlebany Topoľčany Nitriansky kraj
542938 Horné Obdokovce Topoľčany Nitriansky kraj
542954 Horné Štitáre Topoľčany Nitriansky kraj
542971 Hrušovany Topoľčany Nitriansky kraj
556165 Chrabrany Topoľčany Nitriansky kraj
556157 Jacovce Topoľčany Nitriansky kraj
543039 Kamanová Topoľčany Nitriansky kraj
543063 Koniarovce Topoľčany Nitriansky kraj
543071 Kovarce Topoľčany Nitriansky kraj
543101 Krnča Topoľčany Nitriansky kraj
543110 Krtovce Topoľčany Nitriansky kraj
556149 Krušovce Topoľčany Nitriansky kraj
581704 Kuzmice Topoľčany Nitriansky kraj
505021 Lipovník Topoľčany Nitriansky kraj
505048 Ludanice Topoľčany Nitriansky kraj
505064 Lužany Topoľčany Nitriansky kraj
505137 Malé Ripňany Topoľčany Nitriansky kraj
581305 Nemčice Topoľčany Nitriansky kraj
505226 Nemečky Topoľčany Nitriansky kraj
505234 Nitrianska Blatnica Topoľčany Nitriansky kraj
505242 Nitrianska Streda Topoľčany Nitriansky kraj
505251 Norovce Topoľčany Nitriansky kraj
505285 Oponice Topoľčany Nitriansky kraj
556211 Orešany Topoľčany Nitriansky kraj
505340 Podhradie Topoľčany Nitriansky kraj
505374 Prašice Topoľčany Nitriansky kraj
581658 Práznovce Topoľčany Nitriansky kraj
505404 Preseľany Topoľčany Nitriansky kraj
505421 Radošina Topoľčany Nitriansky kraj
505439 Rajčany Topoľčany Nitriansky kraj
505498 Solčany Topoľčany Nitriansky kraj
556327 Solčianky Topoľčany Nitriansky kraj
505510 Súlovce Topoľčany Nitriansky kraj
556238 Svrbice Topoľčany Nitriansky kraj
505536 Šalgovce Topoľčany Nitriansky kraj
505561 Tesáre Topoľčany Nitriansky kraj
504998 Topoľčany (mesto) Topoľčany Nitriansky kraj
580457 Tovarníky Topoľčany Nitriansky kraj
505617 Tvrdomestice Topoľčany Nitriansky kraj
505641 Urmince Topoľčany Nitriansky kraj
505676 Veľké Dvorany Topoľčany Nitriansky kraj
505714 Veľké Ripňany Topoľčany Nitriansky kraj
505749 Velušovce Topoľčany Nitriansky kraj
505757 Vozokany Topoľčany Nitriansky kraj
505773 Závada Topoľčany Nitriansky kraj
500062 Beladice Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500127 Čaradice Zlaté Moravce Nitriansky kraj
555916 Červený Hrádok Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500151 Čierne Kľačany Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500283 Hostie Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500305 Hosťovce Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500321 Choča Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500364 Jedľové Kostoľany Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500429 Kostoľany pod Tribečom Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500437 Ladice Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500461 Lovce Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500500 Machulince Zlaté Moravce Nitriansky kraj
555924 Malé Vozokany Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500542 Mankovce Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500551 Martin nad Žitavou Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500585 Nemčiňany Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500593 Neverice Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500607 Nevidzany Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500658 Obyce Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500721 Skýcov Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500747 Sľažany Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500755 Slepčany Zlaté Moravce Nitriansky kraj
517305 Tekovské Nemce Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500810 Tesárske Mlyňany Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500828 Topoľčianky Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500836 Velčice Zlaté Moravce Nitriansky kraj
555932 Veľké Vozokany Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500909 Vieska nad Žitavou Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500925 Volkovce Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500968 Zlaté Moravce (mesto) Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500976 Zlatno Zlaté Moravce Nitriansky kraj
500984 Žikava Zlaté Moravce Nitriansky kraj
582816 Žitavany Zlaté Moravce Nitriansky kraj
519014 Abrahámovce Bardejov Prešovský kraj
519022 Andrejová Bardejov Prešovský kraj
519006 Bardejov (mesto) Bardejov Prešovský kraj
519049 Bartošovce Bardejov Prešovský kraj
519057 Becherov Bardejov Prešovský kraj
519065 Beloveža Bardejov Prešovský kraj
519073 Bogliarka Bardejov Prešovský kraj
519081 Brezov Bardejov Prešovský kraj
519090 Brezovka Bardejov Prešovský kraj
519103 Buclovany Bardejov Prešovský kraj
519111 Cigeľka Bardejov Prešovský kraj
519138 Dubinné Bardejov Prešovský kraj
519154 Frička Bardejov Prešovský kraj
519162 Fričkovce Bardejov Prešovský kraj
519171 Gaboltov Bardejov Prešovský kraj
519189 Gerlachov Bardejov Prešovský kraj
519201 Hankovce Bardejov Prešovský kraj
519219 Harhaj Bardejov Prešovský kraj
519227 Hažlín Bardejov Prešovský kraj
519235 Hertník Bardejov Prešovský kraj
519243 Hervartov Bardejov Prešovský kraj
519251 Hrabovec Bardejov Prešovský kraj
519260 Hrabské Bardejov Prešovský kraj
519278 Hutka Bardejov Prešovský kraj
519286 Chmeľová Bardejov Prešovský kraj
519294 Janovce Bardejov Prešovský kraj
519308 Jedlinka Bardejov Prešovský kraj
519324 Kľušov Bardejov Prešovský kraj
519341 Kobyly Bardejov Prešovský kraj
519359 Kochanovce Bardejov Prešovský kraj
519367 Komárov Bardejov Prešovský kraj
519375 Koprivnica Bardejov Prešovský kraj
519383 Kožany Bardejov Prešovský kraj
519405 Krivé Bardejov Prešovský kraj
519413 Kríže Bardejov Prešovský kraj
519421 Kružlov Bardejov Prešovský kraj
519430 Kučín Bardejov Prešovský kraj
519456 Kurima Bardejov Prešovský kraj
519464 Kurov Bardejov Prešovský kraj
519472 Lascov Bardejov Prešovský kraj
519481 Lenartov Bardejov Prešovský kraj
519499 Lipová Bardejov Prešovský kraj
519502 Livov Bardejov Prešovský kraj
519511 Livovská Huta Bardejov Prešovský kraj
519529 Lopúchov Bardejov Prešovský kraj
519545 Lukavica Bardejov Prešovský kraj
519553 Lukov Bardejov Prešovský kraj
519570 Malcov Bardejov Prešovský kraj
519588 Marhaň Bardejov Prešovský kraj
519600 Mikulášová Bardejov Prešovský kraj
519618 Mokroluh Bardejov Prešovský kraj
519626 Nemcovce Bardejov Prešovský kraj
519634 Nižná Polianka Bardejov Prešovský kraj
519642 Nižná Voľa Bardejov Prešovský kraj
519669 Nižný Tvarožec Bardejov Prešovský kraj
519677 Oľšavce Bardejov Prešovský kraj
519685 Ondavka Bardejov Prešovský kraj
519693 Ortuťová Bardejov Prešovský kraj
519707 Osikov Bardejov Prešovský kraj
519715 Petrová Bardejov Prešovský kraj
519723 Poliakovce Bardejov Prešovský kraj
519731 Porúbka Bardejov Prešovský kraj
519936 Raslavice Bardejov Prešovský kraj
519740 Regetovka Bardejov Prešovský kraj
519758 Rešov Bardejov Prešovský kraj
519766 Richvald Bardejov Prešovský kraj
519774 Rokytov Bardejov Prešovský kraj
519782 Smilno Bardejov Prešovský kraj
519791 Snakov Bardejov Prešovský kraj
519804 Stebnícka Huta Bardejov Prešovský kraj
519812 Stebník Bardejov Prešovský kraj
519821 Stuľany Bardejov Prešovský kraj
519839 Sveržov Bardejov Prešovský kraj
519847 Šarišské Čierne Bardejov Prešovský kraj
519855 Šašová Bardejov Prešovský kraj
519863 Šiba Bardejov Prešovský kraj
519871 Tarnov Bardejov Prešovský kraj
519880 Tročany Bardejov Prešovský kraj
518964 Vaniškovce Bardejov Prešovský kraj
519901 Varadka Bardejov Prešovský kraj
519910 Vyšná Polianka Bardejov Prešovský kraj
519928 Vyšná Voľa Bardejov Prešovský kraj
519944 Vyšný Kručov Bardejov Prešovský kraj
519952 Vyšný Tvarožec Bardejov Prešovský kraj
519961 Zborov Bardejov Prešovský kraj
519979 Zlaté Bardejov Prešovský kraj
520012 Adidovce Humenné Prešovský kraj
520021 Baškovce Humenné Prešovský kraj
520055 Brekov Humenné Prešovský kraj
520063 Brestov Humenné Prešovský kraj
520110 Černina Humenné Prešovský kraj
520152 Dedačov Humenné Prešovský kraj
559644 Gruzovce Humenné Prešovský kraj
520195 Hankovce Humenné Prešovský kraj
559598 Hažín nad Cirochou Humenné Prešovský kraj
520225 Hrabovec nad Laborcom Humenné Prešovský kraj
520233 Hrubov Humenné Prešovský kraj
520241 Hudcovce Humenné Prešovský kraj
520004 Humenné (mesto) Humenné Prešovský kraj
520268 Chlmec Humenné Prešovský kraj
520276 Jabloň Humenné Prešovský kraj
520292 Jankovce Humenné Prešovský kraj
559547 Jasenov Humenné Prešovský kraj
520331 Kamenica nad Cirochou Humenné Prešovský kraj
520349 Kamienka Humenné Prešovský kraj
520357 Karná Humenné Prešovský kraj
520373 Kochanovce Humenné Prešovský kraj
528803 Košarovce Humenné Prešovský kraj
520403 Koškovce Humenné Prešovský kraj
582140 Lackovce Humenné Prešovský kraj
520446 Lieskovec Humenné Prešovský kraj
520454 Ľubiša Humenné Prešovský kraj
520462 Lukačovce Humenné Prešovský kraj
559652 Maškovce Humenné Prešovský kraj
520497 Modra nad Cirochou Humenné Prešovský kraj
520501 Myslina Humenné Prešovský kraj
520527 Nechválova Polianka Humenné Prešovský kraj
520535 Nižná Jablonka Humenné Prešovský kraj
528897 Nižná Sitnica Humenné Prešovský kraj
520543 Nižné Ladičkovce Humenné Prešovský kraj
520560 Ohradzany Humenné Prešovský kraj
528951 Pakostov Humenné Prešovský kraj
520624 Papín Humenné Prešovský kraj
520667 Porúbka Humenné Prešovský kraj
529010 Prituľany Humenné Prešovský kraj
520683 Ptičie Humenné Prešovský kraj
529061 Rohožník Humenné Prešovský kraj
520250 Rokytov pri Humennom Humenné Prešovský kraj
520721 Rovné Humenné Prešovský kraj
529087 Ruská Kajňa Humenné Prešovský kraj
529095 Ruská Poruba Humenné Prešovský kraj
520772 Slovenská Volová Humenné Prešovský kraj
520781 Slovenské Krivé Humenné Prešovský kraj
559636 Sopkovce Humenné Prešovský kraj
520896 Topoľovka Humenné Prešovský kraj
520900 Turcovce Humenné Prešovský kraj
520926 Udavské Humenné Prešovský kraj
518638 Valaškovce (vojenský obvod) Humenné Prešovský kraj
520977 Veľopolie Humenné Prešovský kraj
520985 Víťazovce Humenné Prešovský kraj
521019 Vyšná Jablonka Humenné Prešovský kraj
529249 Vyšná Sitnica Humenné Prešovský kraj
521027 Vyšné Ladičkovce Humenné Prešovský kraj
521035 Vyšný Hrušov Humenné Prešovský kraj
529273 Závada Humenné Prešovský kraj
521043 Závadka Humenné Prešovský kraj
521086 Zbudské Dlhé Humenné Prešovský kraj
521116 Zubné Humenné Prešovský kraj
523399 Abrahámovce Kežmarok Prešovský kraj
523411 Bušovce Kežmarok Prešovský kraj
523429 Červený Kláštor Kežmarok Prešovský kraj
523461 Havka Kežmarok Prešovský kraj
523470 Holumnica Kežmarok Prešovský kraj
523500 Hradisko Kežmarok Prešovský kraj
523526 Huncovce Kežmarok Prešovský kraj
523534 Ihľany Kežmarok Prešovský kraj
523569 Jezersko Kežmarok Prešovský kraj
523577 Jurské Kežmarok Prešovský kraj
523585 Kežmarok (mesto) Kežmarok Prešovský kraj
523607 Krížová Ves Kežmarok Prešovský kraj
523615 Lechnica Kežmarok Prešovský kraj
523623 Lendak Kežmarok Prešovský kraj
523682 Ľubica Kežmarok Prešovský kraj
523674 Majere Kežmarok Prešovský kraj
559938 Malá Franková Kežmarok Prešovský kraj
581241 Malý Slavkov Kežmarok Prešovský kraj
523712 Matiašovce Kežmarok Prešovský kraj
523739 Mlynčeky Kežmarok Prešovský kraj
523771 Osturňa Kežmarok Prešovský kraj
523780 Podhorany Kežmarok Prešovský kraj
523798 Rakúsy Kežmarok Prešovský kraj
523801 Reľov Kežmarok Prešovský kraj
523810 Slovenská Ves Kežmarok Prešovský kraj
523828 Spišská Belá (mesto) Kežmarok Prešovský kraj
523836 Spišská Stará Ves (mesto) Kežmarok Prešovský kraj
523861 Spišské Hanušovce Kežmarok Prešovský kraj
523887 Stará Lesná Kežmarok Prešovský kraj
523909 Stráne pod Tatrami Kežmarok Prešovský kraj
523976 Toporec Kežmarok Prešovský kraj
523984 Tvarožná Kežmarok Prešovský kraj
523992 Veľká Franková Kežmarok Prešovský kraj
524000 Veľká Lomnica Kežmarok Prešovský kraj
524042 Vlková Kežmarok Prešovský kraj
524051 Vlkovce Kežmarok Prešovský kraj
524069 Vojňany Kežmarok Prešovský kraj
524077 Vrbov Kežmarok Prešovský kraj
524085 Výborná Kežmarok Prešovský kraj
524115 Zálesie Kežmarok Prešovský kraj
524123 Žakovce Kežmarok Prešovský kraj
526371 Baldovce Levoča Prešovský kraj
526380 Beharovce Levoča Prešovský kraj
526401 Bijacovce Levoča Prešovský kraj
526410 Brutovce Levoča Prešovský kraj
526428 Buglovce Levoča Prešovský kraj
526452 Dlhé Stráže Levoča Prešovský kraj
526461 Doľany Levoča Prešovský kraj
526479 Domaňovce Levoča Prešovský kraj
526487 Dravce Levoča Prešovský kraj
526495 Dúbrava Levoča Prešovský kraj
526517 Granč-Petrovce Levoča Prešovský kraj
526525 Harakovce Levoča Prešovský kraj
543179 Jablonov Levoča Prešovský kraj
543225 Klčov Levoča Prešovský kraj
581640 Korytné Levoča Prešovský kraj
543276 Kurimany Levoča Prešovský kraj
543292 Levoča (mesto) Levoča Prešovský kraj
543314 Lúčka Levoča Prešovský kraj
543381 Nemešany Levoča Prešovský kraj
543390 Nižné Repaše Levoča Prešovský kraj
543420 Oľšavica Levoča Prešovský kraj
543446 Ordzovany Levoča Prešovský kraj
543454 Pavľany Levoča Prešovský kraj
543462 Poľanovce Levoča Prešovský kraj
543471 Pongrácovce Levoča Prešovský kraj
543578 Spišské Podhradie (mesto) Levoča Prešovský kraj
543608 Spišský Hrhov Levoča Prešovský kraj
543624 Spišský Štvrtok Levoča Prešovský kraj
543641 Studenec Levoča Prešovský kraj
543675 Torysky Levoča Prešovský kraj
543691 Uloža Levoča Prešovský kraj
526606 Vyšné Repaše Levoča Prešovský kraj
526614 Vyšný Slavkov Levoča Prešovský kraj
520071 Brestov nad Laborcom Medzilaborce Prešovský kraj
520098 Čabalovce Medzilaborce Prešovský kraj
520101 Čabiny Medzilaborce Prešovský kraj
520128 Čertižné Medzilaborce Prešovský kraj
520187 Habura Medzilaborce Prešovský kraj
520314 Kalinov Medzilaborce Prešovský kraj
520411 Krásny Brod Medzilaborce Prešovský kraj
520471 Medzilaborce (mesto) Medzilaborce Prešovský kraj
520519 Ňagov Medzilaborce Prešovský kraj
520578 Oľka Medzilaborce Prešovský kraj
520586 Oľšinkov Medzilaborce Prešovský kraj
520616 Palota Medzilaborce Prešovský kraj
520691 Radvaň nad Laborcom Medzilaborce Prešovský kraj
520705 Repejov Medzilaborce Prešovský kraj
559610 Rokytovce Medzilaborce Prešovský kraj
520713 Roškovce Medzilaborce Prešovský kraj
520853 Sukov Medzilaborce Prešovský kraj
520861 Svetlice Medzilaborce Prešovský kraj
520951 Valentovce Medzilaborce Prešovský kraj
520993 Volica Medzilaborce Prešovský kraj
521001 Výrava Medzilaborce Prešovský kraj
521060 Zbojné Medzilaborce Prešovský kraj
521078 Zbudská Belá Medzilaborce Prešovský kraj
523402 Batizovce Poprad Prešovský kraj
523437 Gánovce Poprad Prešovský kraj
523445 Gerlachov Poprad Prešovský kraj
523488 Hôrka Poprad Prešovský kraj
523496 Hozelec Poprad Prešovský kraj
523518 Hranovnica Poprad Prešovský kraj
523542 Jánovce Poprad Prešovský kraj
523593 Kravany Poprad Prešovský kraj
523631 Liptovská Teplička Poprad Prešovský kraj
523658 Lučivná Poprad Prešovský kraj
523721 Mengusovce Poprad Prešovský kraj
523747 Mlynica Poprad Prešovský kraj
523763 Nová Lesná Poprad Prešovský kraj
523381 Poprad (mesto) Poprad Prešovský kraj
523844 Spišská Teplica Poprad Prešovský kraj
523852 Spišské Bystré Poprad Prešovský kraj
523879 Spišský Štiavnik Poprad Prešovský kraj
523925 Svit (mesto) Poprad Prešovský kraj
559890 Štôla Poprad Prešovský kraj
523933 Štrba Poprad Prešovský kraj
524107 Šuňava Poprad Prešovský kraj
523950 Švábovce Poprad Prešovský kraj
580368 Tatranská Javorina Poprad Prešovský kraj
524018 Veľký Slavkov Poprad Prešovský kraj
524026 Vernár Poprad Prešovský kraj
524034 Vikartovce Poprad Prešovský kraj
524093 Vydrník Poprad Prešovský kraj
560103 Vysoké Tatry (mesto) Poprad Prešovský kraj
524131 Ždiar Poprad Prešovský kraj
524158 Abranovce Prešov Prešovský kraj
524174 Bajerov Prešov Prešovský kraj
524191 Bertotovce Prešov Prešovský kraj
524212 Brestov Prešov Prešovský kraj
524221 Bretejovce Prešov Prešovský kraj
524255 Brežany Prešov Prešovský kraj
524263 Bzenov Prešov Prešovský kraj
524271 Čelovce Prešov Prešovský kraj
524301 Červenica Prešov Prešovský kraj
524336 Demjata Prešov Prešovský kraj
524352 Drienov Prešov Prešovský kraj
524361 Drienovská Nová Ves Prešov Prešovský kraj
524387 Dulova Ves Prešov Prešovský kraj
524395 Fintice Prešov Prešovský kraj
524409 Fričovce Prešov Prešovský kraj
524417 Fulianka Prešov Prešovský kraj
524425 Geraltov Prešov Prešovský kraj
524433 Gregorovce Prešov Prešovský kraj
518522 Haniska Prešov Prešovský kraj
524450 Hendrichovce Prešov Prešovský kraj
524468 Hermanovce Prešov Prešovský kraj
524476 Hrabkov Prešov Prešovský kraj
524506 Chmeľov Prešov Prešovský kraj
524514 Chmeľovec Prešov Prešovský kraj
524549 Chmiňany Prešov Prešovský kraj
524522 Chminianska Nová Ves Prešov Prešovský kraj
524531 Chminianske Jakubovany Prešov Prešovský kraj
524581 Janov Prešov Prešovský kraj
524590 Janovík Prešov Prešovský kraj
524620 Kapušany Prešov Prešovský kraj
524638 Kendice Prešov Prešovský kraj
524646 Klenov Prešov Prešovský kraj
524654 Kojatice Prešov Prešovský kraj
524662 Kokošovce Prešov Prešovský kraj
524697 Krížovany Prešov Prešovský kraj
524701 Kvačany Prešov Prešovský kraj
524727 Lada Prešov Prešovský kraj
524735 Lažany Prešov Prešovský kraj
524743 Lemešany Prešov Prešovský kraj
524751 Lesíček Prešov Prešovský kraj
524760 Ličartovce Prešov Prešovský kraj
559971 Lipníky Prešov Prešovský kraj
524786 Lipovce Prešov Prešovský kraj
518590 Ľubotice Prešov Prešovský kraj
524794 Ľubovec Prešov Prešovský kraj
524808 Lúčina Prešov Prešovský kraj
524832 Malý Slivník Prešov Prešovský kraj
524841 Malý Šariš Prešov Prešovský kraj
556823 Medzany Prešov Prešovský kraj
524867 Miklušovce Prešov Prešovský kraj
524883 Mirkovce Prešov Prešovský kraj
524905 Mošurov Prešov Prešovský kraj
524913 Nemcovce Prešov Prešovský kraj
524930 Okružná Prešov Prešovský kraj
524964 Ondrašovce Prešov Prešovský kraj
524999 Ovčie Prešov Prešovský kraj
525014 Petrovany Prešov Prešovský kraj
525022 Podhorany Prešov Prešovský kraj
525031 Podhradík Prešov Prešovský kraj
524140 Prešov (mesto) Prešov Prešovský kraj
525057 Proč Prešov Prešovský kraj
525065 Pušovce Prešov Prešovský kraj
525073 Radatice Prešov Prešovský kraj
525111 Rokycany Prešov Prešovský kraj
525138 Ruská Nová Ves Prešov Prešovský kraj
525154 Sedlice Prešov Prešovský kraj
525162 Seniakovce Prešov Prešovský kraj
559989 Suchá Dolina Prešov Prešovský kraj
525171 Svinia Prešov Prešovský kraj
525189 Šarišská Poruba Prešov Prešovský kraj
525197 Šarišská Trstená Prešov Prešovský kraj
525201 Šarišské Bohdanovce Prešov Prešovský kraj
525251 Šindliar Prešov Prešovský kraj
525260 Široké Prešov Prešovský kraj
525278 Štefanovce Prešov Prešovský kraj
525286 Teriakovce Prešov Prešovský kraj
525294 Terňa Prešov Prešovský kraj
525324 Trnkov Prešov Prešovský kraj
525332 Tuhrina Prešov Prešovský kraj
525341 Tulčík Prešov Prešovský kraj
525383 Varhaňovce Prešov Prešovský kraj
525391 Veľký Slivník Prešov Prešovský kraj
525405 Veľký Šariš (mesto) Prešov Prešovský kraj
525413 Víťaz Prešov Prešovský kraj
525430 Vyšná Šebastová Prešov Prešovský kraj
525448 Záborské Prešov Prešovský kraj
525456 Záhradné Prešov Prešovský kraj
525472 Zlatá Baňa Prešov Prešovský kraj
525499 Žehňa Prešov Prešovský kraj
525502 Žipov Prešov Prešovský kraj
525511 Župčany Prešov Prešovský kraj
524182 Bajerovce Sabinov Prešovský kraj
524204 Bodovce Sabinov Prešovský kraj
524239 Brezovica Sabinov Prešovský kraj
524247 Brezovička Sabinov Prešovský kraj
524280 Červená Voda Sabinov Prešovský kraj
524298 Červenica pri Sabinove Sabinov Prešovský kraj
524310 Ďačov Sabinov Prešovský kraj
524328 Daletice Sabinov Prešovský kraj
524344 Drienica Sabinov Prešovský kraj
524379 Dubovica Sabinov Prešovský kraj
524441 Hanigovce Sabinov Prešovský kraj
524492 Hubošovce Sabinov Prešovský kraj
524557 Jakovany Sabinov Prešovský kraj
524573 Jakubovany Sabinov Prešovský kraj
524565 Jakubova Voľa Sabinov Prešovský kraj
524603 Jarovnice Sabinov Prešovský kraj
524611 Kamenica Sabinov Prešovský kraj
524671 Krásna Lúka Sabinov Prešovský kraj
524689 Krivany Sabinov Prešovský kraj
524778 Lipany (mesto) Sabinov Prešovský kraj
524816 Lúčka Sabinov Prešovský kraj
524824 Ľutina Sabinov Prešovský kraj
524875 Milpoš Sabinov Prešovský kraj
524921 Nižný Slavkov Sabinov Prešovský kraj
524948 Olejníkov Sabinov Prešovský kraj
524956 Oľšov Sabinov Prešovský kraj
524981 Ostrovany Sabinov Prešovský kraj
525006 Pečovská Nová Ves Sabinov Prešovský kraj
525049 Poloma Sabinov Prešovský kraj
525081 Ratvaj Sabinov Prešovský kraj
525090 Ražňany Sabinov Prešovský kraj
525103 Renčišov Sabinov Prešovský kraj
525120 Rožkovany Sabinov Prešovský kraj
525146 Sabinov (mesto) Sabinov Prešovský kraj
525219 Šarišské Dravce Sabinov Prešovský kraj
525235 Šarišské Michaľany Sabinov Prešovský kraj
525243 Šarišské Sokolovce Sabinov Prešovský kraj
525308 Tichý Potok Sabinov Prešovský kraj
525316 Torysa Sabinov Prešovský kraj
525359 Uzovce Sabinov Prešovský kraj
525367 Uzovské Pekľany Sabinov Prešovský kraj
525375 Uzovský Šalgov Sabinov Prešovský kraj
525421 Vysoká Sabinov Prešovský kraj
520039 Belá nad Cirochou Snina Prešovský kraj
520080 Brezovec Snina Prešovský kraj
520136 Čukalovce Snina Prešovský kraj
520161 Dlhé nad Cirochou Snina Prešovský kraj
520179 Dúbrava Snina Prešovský kraj
520209 Hostovice Snina Prešovský kraj
520217 Hrabová Roztoka Snina Prešovský kraj
520284 Jalová Snina Prešovský kraj
520322 Kalná Roztoka Snina Prešovský kraj
520365 Klenová Snina Prešovský kraj
520381 Kolbasov Snina Prešovský kraj
520390 Kolonica Snina Prešovský kraj
520438 Ladomirov Snina Prešovský kraj
520489 Michajlov Snina Prešovský kraj
520551 Nová Sedlica Snina Prešovský kraj
520594 Osadné Snina Prešovský kraj
520632 Parihuzovce Snina Prešovský kraj
520641 Pčoliné Snina Prešovský kraj
520659 Pichne Snina Prešovský kraj
520675 Príslop Snina Prešovský kraj
520730 Runina Snina Prešovský kraj
520748 Ruská Volová Snina Prešovský kraj
520764 Ruský Potok Snina Prešovský kraj
520802 Snina (mesto) Snina Prešovský kraj
520829 Stakčín Snina Prešovský kraj
520811 Stakčínska Roztoka Snina Prešovský kraj
520845 Strihovce Snina Prešovský kraj
520870 Šmigovec Snina Prešovský kraj
520888 Topoľa Snina Prešovský kraj
520918 Ubľa Snina Prešovský kraj
520934 Ulič Snina Prešovský kraj
520942 Uličské Krivé Snina Prešovský kraj
521051 Zboj Snina Prešovský kraj
521108 Zemplínske Hámre Snina Prešovský kraj
526673 Čirč Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526681 Ďurková Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526690 Forbasy Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526703 Hajtovka Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526711 Haligovce Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526720 Hniezdne Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526738 Hraničné Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526746 Hromoš Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526754 Chmeľnica Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526762 Jakubany Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526771 Jarabina Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526789 Kamienka Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526797 Kolačkov Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526801 Kremná Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526819 Kyjov Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526827 Lacková Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526835 Legnava Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526843 Lesnica Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526851 Litmanová Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526860 Lomnička Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526878 Ľubotín Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526886 Malý Lipník Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526894 Matysová Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526908 Mníšek nad Popradom Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526916 Nižné Ružbachy Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526924 Nová Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526932 Obručné Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526941 Orlov Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526959 Plaveč Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526967 Plavnica Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526975 Podolínec (mesto) Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526983 Pusté Pole Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526991 Ruská Voľa nad Popradom Stará Ľubovňa Prešovský kraj
526665 Stará Ľubovňa (mesto) Stará Ľubovňa Prešovský kraj
527009 Starina Stará Ľubovňa Prešovský kraj
527017 Stráňany Stará Ľubovňa Prešovský kraj
527025 Sulín Stará Ľubovňa Prešovský kraj
527033 Šambron Stará Ľubovňa Prešovský kraj
527041 Šarišské Jastrabie Stará Ľubovňa Prešovský kraj
527050 Údol Stará Ľubovňa Prešovský kraj
527068 Veľká Lesná Stará Ľubovňa Prešovský kraj
527076 Veľký Lipník Stará Ľubovňa Prešovský kraj
527084 Vislanka Stará Ľubovňa Prešovský kraj
527092 Vyšné Ružbachy Stará Ľubovňa Prešovský kraj
527114 Baňa Stropkov Prešovský kraj
527157 Breznica Stropkov Prešovský kraj
527165 Breznička Stropkov Prešovský kraj
527173 Brusnica Stropkov Prešovský kraj
527181 Bukovce Stropkov Prešovský kraj
527190 Bystrá Stropkov Prešovský kraj
527203 Bžany Stropkov Prešovský kraj
527262 Duplín Stropkov Prešovský kraj
527289 Gribov Stropkov Prešovský kraj
527297 Havaj Stropkov Prešovský kraj
527335 Chotča Stropkov Prešovský kraj
527343 Jakušovce Stropkov Prešovský kraj
527386 Kolbovce Stropkov Prešovský kraj
527408 Korunková Stropkov Prešovský kraj
527416 Kožuchovce Stropkov Prešovský kraj
527467 Krišľovce Stropkov Prešovský kraj
527793 Kručov Stropkov Prešovský kraj
527475 Krušinec Stropkov Prešovský kraj
527513 Lomné Stropkov Prešovský kraj
527521 Makovce Stropkov Prešovský kraj
527530 Malá Poľana Stropkov Prešovský kraj
527572 Miková Stropkov Prešovský kraj
527581 Miňovce Stropkov Prešovský kraj
527611 Mrázovce Stropkov Prešovský kraj
527637 Nižná Olšava Stropkov Prešovský kraj
527700 Oľšavka Stropkov Prešovský kraj
527718 Potôčky Stropkov Prešovský kraj
527726 Potoky Stropkov Prešovský kraj
527815 Soľník Stropkov Prešovský kraj
527823 Staškovce Stropkov Prešovský kraj
527840 Stropkov (mesto) Stropkov Prešovský kraj
527866 Šandal Stropkov Prešovský kraj
527912 Tisinec Stropkov Prešovský kraj
527921 Tokajík Stropkov Prešovský kraj
527939 Turany nad Ondavou Stropkov Prešovský kraj
527971 Varechovce Stropkov Prešovský kraj
527980 Veľkrop Stropkov Prešovský kraj
527998 Vislava Stropkov Prešovský kraj
528005 Vladiča Stropkov Prešovský kraj
528013 Vojtovce Stropkov Prešovský kraj
528021 Vyškovce Stropkov Prešovský kraj
528048 Vyšná Olšava Stropkov Prešovský kraj
560073 Vyšný Hrabovec Stropkov Prešovský kraj
527122 Belejovce Svidník Prešovský kraj
527131 Beňadikovce Svidník Prešovský kraj
527149 Bodružal Svidník Prešovský kraj
527211 Cernina Svidník Prešovský kraj
527220 Cigla Svidník Prešovský kraj
527238 Dlhoňa Svidník Prešovský kraj
527246 Dobroslava Svidník Prešovský kraj
527254 Dubová Svidník Prešovský kraj
580601 Dukovce Svidník Prešovský kraj
527271 Fijaš Svidník Prešovský kraj
519197 Giraltovce (mesto) Svidník Prešovský kraj
527301 Havranec Svidník Prešovský kraj
527319 Hrabovčík Svidník Prešovský kraj
527327 Hunkovce Svidník Prešovský kraj
527351 Jurkova Voľa Svidník Prešovský kraj
519316 Kalnište Svidník Prešovský kraj
527360 Kapišová Svidník Prešovský kraj
527378 Kečkovce Svidník Prešovský kraj
519332 Kobylnice Svidník Prešovský kraj
527394 Korejovce Svidník Prešovský kraj
519391 Kračúnovce Svidník Prešovský kraj
527424 Krajná Bystrá Svidník Prešovský kraj
527432 Krajná Poľana Svidník Prešovský kraj
527441 Krajná Porúbka Svidník Prešovský kraj
527459 Krajné Čierno Svidník Prešovský kraj
527483 Kružlová Svidník Prešovský kraj
519448 Kuková Svidník Prešovský kraj
527491 Kurimka Svidník Prešovský kraj
527505 Ladomirová Svidník Prešovský kraj
519537 Lúčka Svidník Prešovský kraj
519561 Lužany pri Topli Svidník Prešovský kraj
527548 Matovce Svidník Prešovský kraj
527556 Medvedie Svidník Prešovský kraj
527564 Mestisko Svidník Prešovský kraj
519596 Mičakovce Svidník Prešovský kraj
527599 Miroľa Svidník Prešovský kraj
527602 Mlynárovce Svidník Prešovský kraj
527629 Nižná Jedľová Svidník Prešovský kraj
527645 Nižná Pisaná Svidník Prešovský kraj
527653 Nižný Komárnik Svidník Prešovský kraj
527661 Nižný Mirošov Svidník Prešovský kraj
527670 Nižný Orlík Svidník Prešovský kraj
527688 Nová Polianka Svidník Prešovský kraj
527696 Okrúhle Svidník Prešovský kraj
527734 Príkra Svidník Prešovský kraj
527742 Pstriná Svidník Prešovský kraj
527751 Radoma Svidník Prešovský kraj
527769 Rakovčík Svidník Prešovský kraj
527777 Rovné Svidník Prešovský kraj
527785 Roztoky Svidník Prešovský kraj
527807 Soboš Svidník Prešovský kraj
527831 Stročín Svidník Prešovský kraj
527858 Svidnička Svidník Prešovský kraj
527106 Svidník (mesto) Svidník Prešovský kraj
527874 Šarbov Svidník Prešovský kraj
527882 Šarišský Štiavnik Svidník Prešovský kraj
527891 Šemetkovce Svidník Prešovský kraj
527904 Štefurov Svidník Prešovský kraj
527947 Vagrinec Svidník Prešovský kraj
527955 Valkovce Svidník Prešovský kraj
527963 Vápeník Svidník Prešovský kraj
528030 Vyšná Jedľová Svidník Prešovský kraj
528056 Vyšná Pisaná Svidník Prešovský kraj
528064 Vyšný Komárnik Svidník Prešovský kraj
528072 Vyšný Mirošov Svidník Prešovský kraj
528081 Vyšný Orlík Svidník Prešovský kraj
519987 Železník Svidník Prešovský kraj
519995 Želmanovce Svidník Prešovský kraj
544060 Babie Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544078 Banské Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544086 Benkovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544094 Bystré Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544108 Cabov Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544116 Čaklov Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544124 Čičava Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544132 Čierne nad Topľou Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544141 Ďapalovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544159 Davidov Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544167 Detrík Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544175 Dlhé Klčovo Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544183 Ďurďoš Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544191 Giglovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544205 Girovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544213 Hanušovce nad Topľou (mesto) Vranov nad Topľou Prešovský kraj
581674 Hencovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544221 Hermanovce nad Topľou Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544230 Hlinné Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528731 Holčíkovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528749 Jasenovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528757 Jastrabie nad Topľou Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528765 Juskova Voľa Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528773 Kamenná Poruba Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528781 Kladzany Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528790 Komárany Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528811 Kučín Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528820 Kvakovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528838 Majerovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528846 Malá Domaša Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528854 Matiaška Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528862 Medzianky Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528871 Merník Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528889 Michalok Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528901 Nižný Hrabovec Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528919 Nižný Hrušov Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528927 Nižný Kručov Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528935 Nová Kelča Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528943 Ondavské Matiašovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528960 Pavlovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528978 Petkovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528986 Petrovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
528994 Piskorovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529001 Poša Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529028 Prosačov Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529036 Radvanovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529044 Rafajovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529052 Remeniny Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529079 Rudlov Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529109 Ruská Voľa Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529125 Sačurov Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529133 Sečovská Polianka Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529141 Sedliská Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529150 Skrabské Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529168 Slovenská Kajňa Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529176 Soľ Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529184 Štefanovce Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529192 Tovarné Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529206 Tovarnianska Polianka Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529214 Vavrinec Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529222 Vechec Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529231 Vlača Vranov nad Topľou Prešovský kraj
544051 Vranov nad Topľou (mesto) Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529117 Vyšný Kazimír Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529257 Vyšný Žipov Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529265 Zámutov Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529281 Zlatník Vranov nad Topľou Prešovský kraj
529290 Žalobín Vranov nad Topľou Prešovský kraj
542652 Bánovce nad Bebravou (mesto) Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
556793 Borčany Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
542741 Brezolupy Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
542776 Cimenná Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
542806 Čierna Lehota Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
542822 Dežerice Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
542849 Dolné Naštice Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
542857 Dubnička Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
542873 Dvorec Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
542890 Haláčovce Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
542920 Horné Naštice Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
556408 Chudá Lehota Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
543080 Krásna Ves Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
543136 Kšinná Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
556360 Libichava Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505056 Ľutov Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505072 Malá Hradná Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505102 Malé Hoste Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505153 Miezgovce Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505200 Nedašovce Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505277 Omastiná Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
556289 Otrhánky Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505331 Pečeňany Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505358 Podlužany Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
556742 Pochabany Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505382 Pravotice Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505412 Prusy Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505447 Ruskovce Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505455 Rybany Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505471 Slatina nad Bebravou Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505480 Slatinka nad Bebravou Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505544 Šípkov Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505552 Šišov Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505579 Timoradza Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505595 Trebichava Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505625 Uhrovec Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505633 Uhrovské Podhradie Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
545651 Veľké Držkovce Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505684 Veľké Hoste Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505692 Veľké Chlievany Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505765 Vysočany Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505790 Zlatníky Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
505811 Žitná-Radiša Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
582301 Bohunice Ilava Trenčiansky kraj
512885 Bolešov Ilava Trenčiansky kraj
557391 Borčice Ilava Trenčiansky kraj
512931 Červený Kameň Ilava Trenčiansky kraj
513016 Dubnica nad Váhom (mesto) Ilava Trenčiansky kraj
513024 Dulov Ilava Trenčiansky kraj
513091 Horná Poruba Ilava Trenčiansky kraj
513156 Ilava (mesto) Ilava Trenčiansky kraj
557404 Kameničany Ilava Trenčiansky kraj
513253 Košeca Ilava Trenčiansky kraj
513351 Košecké Podhradie Ilava Trenčiansky kraj
557617 Krivoklát Ilava Trenčiansky kraj
513296 Ladce Ilava Trenčiansky kraj
513385 Mikušovce Ilava Trenčiansky kraj
513440 Nová Dubnica (mesto) Ilava Trenčiansky kraj
513598 Pruské Ilava Trenčiansky kraj
557412 Sedmerovec Ilava Trenčiansky kraj
557421 Slavnica Ilava Trenčiansky kraj
513725 Tuchyňa Ilava Trenčiansky kraj
557625 Vršatské Podhradie Ilava Trenčiansky kraj
513865 Zliechov Ilava Trenčiansky kraj
504254 Brestovec Myjava Trenčiansky kraj
504262 Brezová pod Bradlom (mesto) Myjava Trenčiansky kraj
504289 Bukovec Myjava Trenčiansky kraj
506079 Hrašné Myjava Trenčiansky kraj
504408 Chvojnica Myjava Trenčiansky kraj
504424 Jablonka Myjava Trenčiansky kraj
506141 Kostolné Myjava Trenčiansky kraj
504467 Košariská Myjava Trenčiansky kraj
506150 Krajné Myjava Trenčiansky kraj
504581 Myjava (mesto) Myjava Trenčiansky kraj
506419 Podkylava Myjava Trenčiansky kraj
504661 Polianka Myjava Trenčiansky kraj
504688 Poriadie Myjava Trenčiansky kraj
504696 Priepasné Myjava Trenčiansky kraj
504793 Rudník Myjava Trenčiansky kraj
504866 Stará Myjava Myjava Trenčiansky kraj
504971 Vrbovce Myjava Trenčiansky kraj
505846 Beckov Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
505871 Bošáca Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
505889 Brunovce Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
505897 Bzince pod Javorinou Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
505901 Čachtice Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
505919 Častkovce Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
505951 Dolné Srnie Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
556424 Haluzice Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
505994 Hôrka nad Váhom Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506001 Horná Streda Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506052 Hrádok Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506061 Hrachovište Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506109 Kálnica Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506125 Kočovce Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506184 Lubina Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506206 Lúka Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506249 Modrová Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506257 Modrovka Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506265 Moravské Lieskové Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506303 Nová Bošáca Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506311 Nová Lehota Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
556459 Nová Ves nad Váhom Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506338 Nové Mesto nad Váhom (mesto) Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506346 Očkov Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506401 Pobedim Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506427 Podolie Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506435 Potvorice Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506443 Považany Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506516 Stará Lehota Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506524 Stará Turá (mesto) Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506583 Trenčianske Bohuslavice Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506630 Vaďovce Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
506672 Višňové Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
556441 Zemianske Podhradie Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
542733 Bošany Partizánske Trenčiansky kraj
580449 Brodzany Partizánske Trenčiansky kraj
542962 Hradište Partizánske Trenčiansky kraj
543004 Chynorany Partizánske Trenčiansky kraj
556416 Ješkova Ves Partizánske Trenčiansky kraj
543047 Klátova Nová Ves Partizánske Trenčiansky kraj
543055 Kolačno Partizánske Trenčiansky kraj
556246 Krásno Partizánske Trenčiansky kraj
556173 Livina Partizánske Trenčiansky kraj
556190 Livinské Opatovce Partizánske Trenčiansky kraj
505129 Malé Kršteňany Partizánske Trenčiansky kraj
580953 Malé Uherce Partizánske Trenčiansky kraj
505170 Nadlice Partizánske Trenčiansky kraj
505196 Nedanovce Partizánske Trenčiansky kraj
505307 Ostratice Partizánske Trenčiansky kraj
505315 Partizánske (mesto) Partizánske Trenčiansky kraj
505323 Pažiť Partizánske Trenčiansky kraj
505463 Skačany Partizánske Trenčiansky kraj
556271 Turčianky Partizánske Trenčiansky kraj
505706 Veľké Kršteňany Partizánske Trenčiansky kraj
505722 Veľké Uherce Partizánske Trenčiansky kraj
505731 Veľký Klíž Partizánske Trenčiansky kraj
505803 Žabokreky nad Nitrou Partizánske Trenčiansky kraj
557633 Bodiná Považská Bystrica Trenčiansky kraj
512915 Brvnište Považská Bystrica Trenčiansky kraj
557561 Čelkova Lehota Považská Bystrica Trenčiansky kraj
512966 Dolná Mariková Považská Bystrica Trenčiansky kraj
546640 Dolný Lieskov Považská Bystrica Trenčiansky kraj
513008 Domaniža Považská Bystrica Trenčiansky kraj
557609 Ďurďové Považská Bystrica Trenčiansky kraj
557510 Hatné Považská Bystrica Trenčiansky kraj
513083 Horná Mariková Považská Bystrica Trenčiansky kraj
580856 Horný Lieskov Považská Bystrica Trenčiansky kraj
513172 Jasenica Považská Bystrica Trenčiansky kraj
557552 Klieština Považská Bystrica Trenčiansky kraj
513245 Kostolec Považská Bystrica Trenčiansky kraj
557579 Malé Lednice Považská Bystrica Trenčiansky kraj
513466 Papradno Považská Bystrica Trenčiansky kraj
513474 Plevník-Drienové Považská Bystrica Trenčiansky kraj
558222 Počarová Považská Bystrica Trenčiansky kraj
580864 Podskalie Považská Bystrica Trenčiansky kraj
512842 Považská Bystrica (mesto) Považská Bystrica Trenčiansky kraj
513563 Prečín Považská Bystrica Trenčiansky kraj
513601 Pružina Považská Bystrica Trenčiansky kraj
557595 Sádočné Považská Bystrica Trenčiansky kraj
557480 Slopná Považská Bystrica Trenčiansky kraj
513687 Stupné Považská Bystrica Trenčiansky kraj
518913 Sverepec Považská Bystrica Trenčiansky kraj
513741 Udiča Považská Bystrica Trenčiansky kraj
513784 Vrchteplá Považská Bystrica Trenčiansky kraj
513822 Záskalie Považská Bystrica Trenčiansky kraj
513903 Bojnice (mesto) Prievidza Trenčiansky kraj
513911 Bystričany Prievidza Trenčiansky kraj
513920 Cigeľ Prievidza Trenčiansky kraj
513938 Čavoj Prievidza Trenčiansky kraj
513946 Čereňany Prievidza Trenčiansky kraj
513954 Diviacka Nová Ves Prievidza Trenčiansky kraj
513962 Diviaky nad Nitricou Prievidza Trenčiansky kraj
513971 Dlžín Prievidza Trenčiansky kraj
513989 Dolné Vestenice Prievidza Trenčiansky kraj
513997 Handlová (mesto) Prievidza Trenčiansky kraj
514004 Horná Ves Prievidza Trenčiansky kraj
514012 Horné Vestenice Prievidza Trenčiansky kraj
514021 Chrenovec-Brusno Prievidza Trenčiansky kraj
514039 Chvojnica Prievidza Trenčiansky kraj
557714 Jalovec Prievidza Trenčiansky kraj
514063 Kamenec pod Vtáčnikom Prievidza Trenčiansky kraj
514071 Kanianka Prievidza Trenčiansky kraj
514080 Kľačno Prievidza Trenčiansky kraj
514098 Kocurany Prievidza Trenčiansky kraj
514101 Kostolná Ves Prievidza Trenčiansky kraj
514110 Koš Prievidza Trenčiansky kraj
514128 Lazany Prievidza Trenčiansky kraj
514136 Lehota pod Vtáčnikom Prievidza Trenčiansky kraj
514144 Liešťany Prievidza Trenčiansky kraj
557706 Lipník Prievidza Trenčiansky kraj
514179 Malá Čausa Prievidza Trenčiansky kraj
514187 Malinová Prievidza Trenčiansky kraj
514209 Nedožery-Brezany Prievidza Trenčiansky kraj
514217 Nevidzany Prievidza Trenčiansky kraj
514225 Nitrianske Pravno Prievidza Trenčiansky kraj
514233 Nitrianske Rudno Prievidza Trenčiansky kraj
514241 Nitrianske Sučany Prievidza Trenčiansky kraj
514250 Nitrica Prievidza Trenčiansky kraj
514268 Nováky (mesto) Prievidza Trenčiansky kraj
514284 Opatovce nad Nitrou Prievidza Trenčiansky kraj
514292 Oslany Prievidza Trenčiansky kraj
514306 Podhradie Prievidza Trenčiansky kraj
514314 Poluvsie Prievidza Trenčiansky kraj
514322 Poruba Prievidza Trenčiansky kraj
514331 Pravenec Prievidza Trenčiansky kraj
513881 Prievidza (mesto) Prievidza Trenčiansky kraj
514349 Radobica Prievidza Trenčiansky kraj
514357 Ráztočno Prievidza Trenčiansky kraj
514365 Rudnianska Lehota Prievidza Trenčiansky kraj
514373 Sebedražie Prievidza Trenčiansky kraj
514381 Seč Prievidza Trenčiansky kraj
514390 Šútovce Prievidza Trenčiansky kraj
514403 Temeš Prievidza Trenčiansky kraj
514411 Tužina Prievidza Trenčiansky kraj
514420 Valaská Belá Prievidza Trenčiansky kraj
514438 Veľká Čausa Prievidza Trenčiansky kraj
514454 Zemianske Kostoľany Prievidza Trenčiansky kraj
512851 Beluša Púchov Trenčiansky kraj
512940 Dohňany Púchov Trenčiansky kraj
512958 Dolná Breznica Púchov Trenčiansky kraj
557439 Dolné Kočkovce Púchov Trenčiansky kraj
557692 Horná Breznica Púchov Trenčiansky kraj
513121 Horovce Púchov Trenčiansky kraj
557501 Kvašov Púchov Trenčiansky kraj
513300 Lazy pod Makytou Púchov Trenčiansky kraj
513318 Lednica Púchov Trenčiansky kraj
513326 Lednické Rovne Púchov Trenčiansky kraj
513334 Lúky Púchov Trenčiansky kraj
513342 Lysá pod Makytou Púchov Trenčiansky kraj
513377 Mestečko Púchov Trenčiansky kraj
513407 Mojtín Púchov Trenčiansky kraj
557447 Nimnica Púchov Trenčiansky kraj
513610 Púchov (mesto) Púchov Trenčiansky kraj
557471 Streženice Púchov Trenčiansky kraj
513776 Visolaje Púchov Trenčiansky kraj
557498 Vydrná Púchov Trenčiansky kraj
513814 Záriečie Púchov Trenčiansky kraj
500348 Zubák Púchov Trenčiansky kraj
505838 Adamovské Kochanovce Trenčín Trenčiansky kraj
505854 Bobot Trenčín Trenčiansky kraj
505935 Dolná Poruba Trenčín Trenčiansky kraj
505943 Dolná Súča Trenčín Trenčiansky kraj
505960 Drietoma Trenčín Trenčiansky kraj
505978 Dubodiel Trenčín Trenčiansky kraj
506028 Horňany Trenčín Trenčiansky kraj
506010 Horná Súča Trenčín Trenčiansky kraj
506036 Horné Srnie Trenčín Trenčiansky kraj
506044 Hrabovka Trenčín Trenčiansky kraj
506087 Chocholná-Velčice Trenčín Trenčiansky kraj
506095 Ivanovce Trenčín Trenčiansky kraj
506133 Kostolná-Záriečie Trenčín Trenčiansky kraj
506168 Krivosúd-Bodovka Trenčín Trenčiansky kraj
545686 Melčice-Lieskové Trenčín Trenčiansky kraj
506231 Mníchova Lehota Trenčín Trenčiansky kraj
506273 Motešice Trenčín Trenčiansky kraj
506281 Nemšová (mesto) Trenčín Trenčiansky kraj
506290 Neporadza Trenčín Trenčiansky kraj
506354 Omšenie Trenčín Trenčiansky kraj
506371 Opatovce Trenčín Trenčiansky kraj
581348 Petrova Lehota Trenčín Trenčiansky kraj
506478 Selec Trenčín Trenčiansky kraj
546682 Skalka nad Váhom Trenčín Trenčiansky kraj
506508 Soblahov Trenčín Trenčiansky kraj
506532 Svinná Trenčín Trenčiansky kraj
506541 Štvrtok Trenčín Trenčiansky kraj
506559 Trenčianska Teplá Trenčín Trenčiansky kraj
506567 Trenčianska Turná Trenčín Trenčiansky kraj
506591 Trenčianske Jastrabie Trenčín Trenčiansky kraj
506605 Trenčianske Mitice Trenčín Trenčiansky kraj
545741 Trenčianske Stankovce Trenčín Trenčiansky kraj
506613 Trenčianske Teplice (mesto) Trenčín Trenčiansky kraj
505820 Trenčín (mesto) Trenčín Trenčiansky kraj
506648 Veľká Hradná Trenčín Trenčiansky kraj
506656 Veľké Bierovce Trenčín Trenčiansky kraj
556475 Zamarovce Trenčín Trenčiansky kraj
501441 Báč Dunajská Streda Trnavský kraj
501450 Baka Dunajská Streda Trnavský kraj
501468 Baloň Dunajská Streda Trnavský kraj
555517 Bellova Ves Dunajská Streda Trnavský kraj
501484 Blahová Dunajská Streda Trnavský kraj
501492 Blatná na Ostrove Dunajská Streda Trnavský kraj
503461 Bodíky Dunajská Streda Trnavský kraj
501506 Boheľov Dunajská Streda Trnavský kraj
501514 Čakany Dunajská Streda Trnavský kraj
580554 Čenkovce Dunajská Streda Trnavský kraj
501531 Čiližská Radvaň Dunajská Streda Trnavský kraj
501549 Dobrohošť Dunajská Streda Trnavský kraj
501557 Dolný Bar Dunajská Streda Trnavský kraj
501611 Dolný Štál Dunajská Streda Trnavský kraj
501433 Dunajská Streda (mesto) Dunajská Streda Trnavský kraj
555541 Dunajský Klátov Dunajská Streda Trnavský kraj
501573 Gabčíkovo (mesto) Dunajská Streda Trnavský kraj
501581 Holice Dunajská Streda Trnavský kraj
501590 Horná Potôň Dunajská Streda Trnavský kraj
555568 Horné Mýto Dunajská Streda Trnavský kraj
501603 Horný Bar Dunajská Streda Trnavský kraj
501620 Hubice Dunajská Streda Trnavský kraj
501638 Hviezdoslavov Dunajská Streda Trnavský kraj
501654 Jahodná Dunajská Streda Trnavský kraj
501662 Janíky Dunajská Streda Trnavský kraj
501671 Jurová Dunajská Streda Trnavský kraj
501689 Kľúčovec Dunajská Streda Trnavský kraj
501697 Kostolné Kračany Dunajská Streda Trnavský kraj
501701 Kráľovičove Kračany Dunajská Streda Trnavský kraj
501719 Kútniky Dunajská Streda Trnavský kraj
501727 Kvetoslavov Dunajská Streda Trnavský kraj
580597 Kyselica Dunajská Streda Trnavský kraj
501735 Lehnice Dunajská Streda Trnavský kraj
501743 Lúč na Ostrove Dunajská Streda Trnavský kraj
555606 Macov Dunajská Streda Trnavský kraj
555649 Mad Dunajská Streda Trnavský kraj
555665 Malé Dvorníky Dunajská Streda Trnavský kraj
501760 Medveďov Dunajská Streda Trnavský kraj
501778 Mierovo Dunajská Streda Trnavský kraj
501786 Michal na Ostrove Dunajská Streda Trnavský kraj
501930 Ňárad Dunajská Streda Trnavský kraj
501808 Nový Život Dunajská Streda Trnavský kraj
501816 Ohrady Dunajská Streda Trnavský kraj
501824 Okoč Dunajská Streda Trnavský kraj
501832 Oľdza Dunajská Streda Trnavský kraj
501859 Orechová Potôň Dunajská Streda Trnavský kraj
501867 Padáň Dunajská Streda Trnavský kraj
501883 Pataš Dunajská Streda Trnavský kraj
582522 Potônske Lúky Dunajská Streda Trnavský kraj
555720 Povoda Dunajská Streda Trnavský kraj
501891 Rohovce Dunajská Streda Trnavský kraj
501875 Sap Dunajská Streda Trnavský kraj
501905 Šamorín (mesto) Dunajská Streda Trnavský kraj
501913 Štvrtok na Ostrove Dunajská Streda Trnavský kraj
501921 Topoľníky Dunajská Streda Trnavský kraj
555576 Trhová Hradská Dunajská Streda Trnavský kraj
501956 Trnávka Dunajská Streda Trnavský kraj
501964 Trstená na Ostrove Dunajská Streda Trnavský kraj
501972 Veľká Paka Dunajská Streda Trnavský kraj
501981 Veľké Blahovo Dunajská Streda Trnavský kraj
555673 Veľké Dvorníky Dunajská Streda Trnavský kraj
501522 Veľký Meder (mesto) Dunajská Streda Trnavský kraj
555746 Vieska Dunajská Streda Trnavský kraj
501999 Vojka nad Dunajom Dunajská Streda Trnavský kraj
502006 Vrakúň Dunajská Streda Trnavský kraj
502014 Vydrany Dunajská Streda Trnavský kraj
502022 Zlaté Klasy Dunajská Streda Trnavský kraj
503673 Abrahám Galanta Trnavský kraj
503690 Čierna Voda Galanta Trnavský kraj
503703 Čierny Brod Galanta Trnavský kraj
555789 Dolná Streda Galanta Trnavský kraj
503746 Dolné Saliby Galanta Trnavský kraj
503754 Dolný Chotár Galanta Trnavský kraj
503665 Galanta (mesto) Galanta Trnavský kraj
503762 Gáň Galanta Trnavský kraj
503771 Horné Saliby Galanta Trnavský kraj
503789 Hoste Galanta Trnavský kraj
503827 Jánovce Galanta Trnavský kraj
503835 Jelka Galanta Trnavský kraj
503843 Kajal Galanta Trnavský kraj
503860 Košúty Galanta Trnavský kraj
503878 Kráľov Brod Galanta Trnavský kraj
582638 Malá Mača Galanta Trnavský kraj
555754 Matúškovo Galanta Trnavský kraj
503924 Mostová Galanta Trnavský kraj
503959 Pata Galanta Trnavský kraj
503967 Pusté Sady Galanta Trnavský kraj
503975 Pusté Úľany Galanta Trnavský kraj
504009 Sereď (mesto) Galanta Trnavský kraj
504017 Sládkovičovo (mesto) Galanta Trnavský kraj
504033 Šalgočka Galanta Trnavský kraj
504041 Šintava Galanta Trnavský kraj
504050 Šoporňa Galanta Trnavský kraj
504076 Tomášikovo Galanta Trnavský kraj
504084 Topoľnica Galanta Trnavský kraj
504106 Trstice Galanta Trnavský kraj
504114 Váhovce Galanta Trnavský kraj
504122 Veľká Mača Galanta Trnavský kraj
504131 Veľké Úľany Galanta Trnavský kraj
504149 Veľký Grob Galanta Trnavský kraj
504157 Vinohrady nad Váhom Galanta Trnavský kraj
504173 Vozokany Galanta Trnavský kraj
504181 Zemianske Sady Galanta Trnavský kraj
506800 Bojničky Hlohovec Trnavský kraj
506885 Červeník Hlohovec Trnavský kraj
506958 Dolné Otrokovce Hlohovec Trnavský kraj
506966 Dolné Trhovište Hlohovec Trnavský kraj
556521 Dolné Zelenice Hlohovec Trnavský kraj
507024 Dvorníky Hlohovec Trnavský kraj
507032 Hlohovec (mesto) Hlohovec Trnavský kraj
507075 Horné Otrokovce Hlohovec Trnavský kraj
556602 Horné Trhovište Hlohovec Trnavský kraj
556530 Horné Zelenice Hlohovec Trnavský kraj
507130 Jalšové Hlohovec Trnavský kraj
507172 Kľačany Hlohovec Trnavský kraj
507202 Koplotovce Hlohovec Trnavský kraj
507253 Leopoldov (mesto) Hlohovec Trnavský kraj
507288 Madunice Hlohovec Trnavský kraj
507326 Merašice Hlohovec Trnavský kraj
507415 Pastuchov Hlohovec Trnavský kraj
518620 Ratkovce Hlohovec Trnavský kraj
507521 Sasinkovo Hlohovec Trnavský kraj
507539 Siladice Hlohovec Trnavský kraj
556611 Tekolďany Hlohovec Trnavský kraj
556645 Tepličky Hlohovec Trnavský kraj
507661 Trakovice Hlohovec Trnavský kraj
507792 Žlkovce Hlohovec Trnavský kraj
581399 Banka Piešťany Trnavský kraj
558354 Bašovce Piešťany Trnavský kraj
506834 Borovce Piešťany Trnavský kraj
506982 Dolný Lopašov Piešťany Trnavský kraj
506991 Drahovce Piešťany Trnavský kraj
507008 Dubovany Piešťany Trnavský kraj
558338 Ducové Piešťany Trnavský kraj
556581 Hubina Piešťany Trnavský kraj
507121 Chtelnica Piešťany Trnavský kraj
507199 Kočín-Lančár Piešťany Trnavský kraj
507229 Krakovany Piešťany Trnavský kraj
507342 Moravany nad Váhom Piešťany Trnavský kraj
507369 Nižná Piešťany Trnavský kraj
507385 Ostrov Piešťany Trnavský kraj
507431 Pečeňady Piešťany Trnavský kraj
507440 Piešťany (mesto) Piešťany Trnavský kraj
507466 Prašník Piešťany Trnavský kraj
507482 Rakovice Piešťany Trnavský kraj
507491 Ratnovce Piešťany Trnavský kraj
507563 Sokolovce Piešťany Trnavský kraj
558397 Šípkové Piešťany Trnavský kraj
556548 Šterusy Piešťany Trnavský kraj
507679 Trebatice Piešťany Trnavský kraj
507709 Veľké Kostoľany Piešťany Trnavský kraj
556572 Veľké Orvište Piešťany Trnavský kraj
507725 Veselé Piešťany Trnavský kraj
507750 Vrbové (mesto) Piešťany Trnavský kraj
504211 Bílkove Humence Senica Trnavský kraj
504238 Borský Mikuláš Senica Trnavský kraj
504220 Borský Svätý Jur Senica Trnavský kraj
504297 Cerová Senica Trnavský kraj
504319 Čáry Senica Trnavský kraj
504327 Častkov Senica Trnavský kraj
504335 Dojč Senica Trnavský kraj
504360 Hlboké Senica Trnavský kraj
504386 Hradište pod Vrátnom Senica Trnavský kraj
504416 Jablonica Senica Trnavský kraj
504475 Koválov Senica Trnavský kraj
504491 Kuklov Senica Trnavský kraj
504513 Kúty Senica Trnavský kraj
504521 Lakšárska Nová Ves Senica Trnavský kraj
504572 Moravský Svätý Ján Senica Trnavský kraj
504602 Osuské Senica Trnavský kraj
504645 Plavecký Peter Senica Trnavský kraj
504653 Podbranč Senica Trnavský kraj
504700 Prietrž Senica Trnavský kraj
504726 Prievaly Senica Trnavský kraj
556122 Rohov Senica Trnavský kraj
504777 Rovensko Senica Trnavský kraj
556131 Rybky Senica Trnavský kraj
556114 Sekule Senica Trnavský kraj
504203 Senica (mesto) Senica Trnavský kraj
504823 Smolinské Senica Trnavský kraj
504831 Smrdáky Senica Trnavský kraj
504840 Sobotište Senica Trnavský kraj
504882 Šajdíkove Humence Senica Trnavský kraj
504891 Šaštín-Stráže (mesto) Senica Trnavský kraj
504904 Štefanov Senica Trnavský kraj
504271 Brodské Skalica Trnavský kraj
504343 Dubovce Skalica Trnavský kraj
504351 Gbely (mesto) Skalica Trnavský kraj
504378 Holíč (mesto) Skalica Trnavský kraj
504394 Chropov Skalica Trnavský kraj
504432 Kátov Skalica Trnavský kraj
504459 Kopčany Skalica Trnavský kraj
504483 Koválovec Skalica Trnavský kraj
504530 Letničie Skalica Trnavský kraj
504548 Lopašov Skalica Trnavský kraj
504564 Mokrý Háj Skalica Trnavský kraj
504599 Oreské Skalica Trnavský kraj
504611 Petrova Ves Skalica Trnavský kraj
504670 Popudinské Močidľany Skalica Trnavský kraj
504718 Prietržka Skalica Trnavský kraj
504734 Radimov Skalica Trnavský kraj
504742 Radošovce Skalica Trnavský kraj
504815 Skalica (mesto) Skalica Trnavský kraj
504912 Trnovec Skalica Trnavský kraj
504939 Unín Skalica Trnavský kraj
504963 Vrádište Skalica Trnavský kraj
580473 Biely Kostol Trnava Trnavský kraj
506788 Bíňovce Trnava Trnavský kraj
506796 Bohdanovce nad Trnavou Trnava Trnavský kraj
506818 Boleráz Trnava Trnavský kraj
506826 Borová Trnava Trnavský kraj
506842 Brestovany Trnava Trnavský kraj
506851 Bučany Trnava Trnavský kraj
506869 Buková Trnava Trnavský kraj
506877 Cífer Trnava Trnavský kraj
506893 Dechtice Trnava Trnavský kraj
556599 Dlhá Trnava Trnavský kraj
506915 Dobrá Voda Trnava Trnavský kraj
506923 Dolná Krupá Trnava Trnavský kraj
506931 Dolné Dubové Trnava Trnavský kraj
556661 Dolné Lovčice Trnava Trnavský kraj
506940 Dolné Orešany Trnava Trnavský kraj
507041 Horná Krupá Trnava Trnavský kraj
507059 Horné Dubové Trnava Trnavský kraj
507067 Horné Orešany Trnava Trnavský kraj
581020 Hrnčiarovce nad Parnou Trnava Trnavský kraj
507156 Jaslovské Bohunice Trnava Trnavský kraj
507164 Kátlovce Trnava Trnavský kraj
507211 Košolná Trnava Trnavský kraj
556483 Križovany nad Dudváhom Trnava Trnavský kraj
556688 Lošonec Trnava Trnavský kraj
507296 Majcichov Trnava Trnavský kraj
507318 Malženice Trnava Trnavský kraj
507351 Naháč Trnava Trnavský kraj
556491 Opoj Trnava Trnavský kraj
556556 Pavlice Trnava Trnavský kraj
556653 Radošovce Trnava Trnavský kraj
507512 Ružindol Trnava Trnavský kraj
556564 Slovenská Nová Ves Trnava Trnavský kraj
507555 Smolenice Trnava Trnavský kraj
507571 Suchá nad Parnou Trnava Trnavský kraj
556670 Šelpice Trnava Trnavský kraj
507601 Špačince Trnava Trnavský kraj
507636 Šúrovce Trnava Trnavský kraj
506745 Trnava (mesto) Trnava Trnavský kraj
507687 Trstín Trnava Trnavský kraj
556513 Vlčkovce Trnava Trnavský kraj
507741 Voderady Trnava Trnavský kraj
507768 Zavar Trnava Trnavský kraj
507776 Zeleneč Trnava Trnavský kraj
581488 Zvončín Trnava Trnavský kraj
517461 Bytča (mesto) Bytča Žilinský kraj
581984 Hlboké nad Váhom Bytča Žilinský kraj
517623 Hvozdnica Bytča Žilinský kraj
517631 Jablonové Bytča Žilinský kraj
517674 Kolárovice Bytča Žilinský kraj
517691 Kotešová Bytča Žilinský kraj
517798 Maršová-Rašov Bytča Žilinský kraj
517861 Petrovice Bytča Žilinský kraj
517895 Predmier Bytča Žilinský kraj
517992 Súľov-Hradná Bytča Žilinský kraj
518018 Štiavnik Bytča Žilinský kraj
518085 Veľké Rovné Bytča Žilinský kraj
509132 Čadca (mesto) Čadca Žilinský kraj
509159 Čierne Čadca Žilinský kraj
509167 Dlhá nad Kysucou Čadca Žilinský kraj
509183 Dunajov Čadca Žilinský kraj
509213 Klokočov Čadca Žilinský kraj
509221 Klubina Čadca Žilinský kraj
509230 Korňa Čadca Žilinský kraj
509248 Krásno nad Kysucou (mesto) Čadca Žilinský kraj
509299 Makov Čadca Žilinský kraj
509311 Nová Bystrica Čadca Žilinský kraj
509337 Olešná Čadca Žilinský kraj
509345 Oščadnica Čadca Žilinský kraj
509361 Podvysoká Čadca Žilinský kraj
509396 Radôstka Čadca Žilinský kraj
509400 Raková Čadca Žilinský kraj
509451 Skalité Čadca Žilinský kraj
509477 Stará Bystrica Čadca Žilinský kraj
509485 Staškov Čadca Žilinský kraj
509493 Svrčinovec Čadca Žilinský kraj
509507 Turzovka (mesto) Čadca Žilinský kraj
509515 Vysoká nad Kysucou Čadca Žilinský kraj
509523 Zákopčie Čadca Žilinský kraj
509531 Zborov nad Bystricou Čadca Žilinský kraj
580813 Bziny Dolný Kubín Žilinský kraj
509639 Dlhá nad Oravou Dolný Kubín Žilinský kraj
509540 Dolný Kubín (mesto) Dolný Kubín Žilinský kraj
509671 Horná Lehota Dolný Kubín Žilinský kraj
509698 Chlebnice Dolný Kubín Žilinský kraj
509701 Istebné Dolný Kubín Žilinský kraj
509710 Jasenová Dolný Kubín Žilinský kraj
509744 Kraľovany Dolný Kubín Žilinský kraj
509761 Krivá Dolný Kubín Žilinský kraj
509787 Leštiny Dolný Kubín Žilinský kraj
509825 Malatiná Dolný Kubín Žilinský kraj
509833 Medzibrodie nad Oravou Dolný Kubín Žilinský kraj
509922 Oravská Poruba Dolný Kubín Žilinský kraj
509957 Oravský Podzámok Dolný Kubín Žilinský kraj
509965 Osádka Dolný Kubín Žilinský kraj
509973 Párnica Dolný Kubín Žilinský kraj
509990 Pokryváč Dolný Kubín Žilinský kraj
510009 Pribiš Dolný Kubín Žilinský kraj
510017 Pucov Dolný Kubín Žilinský kraj
510041 Sedliacka Dubová Dolný Kubín Žilinský kraj
510165 Veličná Dolný Kubín Žilinský kraj
510181 Vyšný Kubín Dolný Kubín Žilinský kraj
510211 Zázrivá Dolný Kubín Žilinský kraj
510254 Žaškov Dolný Kubín Žilinský kraj
509175 Dolný Vadičov Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
509205 Horný Vadičov Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
509256 Kysucké Nové Mesto (mesto) Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
509264 Kysucký Lieskovec Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
509272 Lodno Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
509281 Lopušné Pažite Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
509302 Nesluša Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
509329 Ochodnica Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
509370 Povina Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
580791 Radoľa Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
509426 Rudina Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
509434 Rudinka Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
509442 Rudinská Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
509469 Snežnica Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
510271 Beňadiková Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510319 Bobrovček Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510327 Bobrovec Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510335 Bobrovník Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510351 Bukovina Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510386 Demänovská Dolina Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510408 Dúbrava Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510416 Galovany Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510424 Gôtovany Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510459 Huty Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510467 Hybe Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
556807 Ižipovce Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510505 Jakubovany Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510513 Jalovec Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510521 Jamník Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
507393 Konská Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510564 Kráľova Lehota Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510572 Kvačany Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510581 Lazisko Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510602 Liptovská Anna Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510611 Liptovská Kokava Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
558281 Liptovská Porúbka Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510653 Liptovská Sielnica Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510688 Liptovské Beharovce Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510696 Liptovské Kľačany Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510700 Liptovské Matiašovce Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510726 Liptovský Hrádok (mesto) Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510734 Liptovský Ján Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510262 Liptovský Mikuláš (mesto) Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510751 Liptovský Ondrej Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
580287 Liptovský Peter Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510777 Liptovský Trnovec Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510793 Ľubeľa Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510831 Malatíny Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510840 Malé Borové Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510858 Malužiná Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510874 Nižná Boca Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510904 Partizánska Ľupča Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510912 Pavčina Lehota Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510921 Pavlova Ves Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510947 Podtureň Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510963 Pribylina Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
510971 Prosiek Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
511013 Smrečany Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
511048 Svätý Kríž Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
511072 Trstené Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
511099 Uhorská Ves Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
511111 Vavrišovo Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
511129 Važec Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
511137 Veľké Borové Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
511145 Veterná Poruba Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
511153 Vlachy Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
511170 Východná Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
511188 Vyšná Boca Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
511196 Závažná Poruba Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
511200 Žiar Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
512052 Belá-Dulice Martin Žilinský kraj
512061 Benice Martin Žilinský kraj
512079 Blatnica Martin Žilinský kraj
512133 Bystrička Martin Žilinský kraj
512150 Ďanová Martin Žilinský kraj
512168 Diaková Martin Žilinský kraj
512206 Dolný Kalník Martin Žilinský kraj
512214 Dražkovce Martin Žilinský kraj
512257 Folkušová Martin Žilinský kraj
512290 Horný Kalník Martin Žilinský kraj
512346 Karlová Martin Žilinský kraj
512354 Kláštor pod Znievom Martin Žilinský kraj
512371 Košťany nad Turcom Martin Žilinský kraj
512389 Krpeľany Martin Žilinský kraj
512397 Laskár Martin Žilinský kraj
512419 Ležiachov Martin Žilinský kraj
512435 Lipovec Martin Žilinský kraj
512036 Martin (mesto) Martin Žilinský kraj
512478 Necpaly Martin Žilinský kraj
512486 Nolčovo Martin Žilinský kraj
512508 Podhradie Martin Žilinský kraj
512524 Príbovce Martin Žilinský kraj
512541 Rakovo Martin Žilinský kraj
512567 Ratkovo Martin Žilinský kraj
512583 Sklabiňa Martin Žilinský kraj
512591 Sklabinský Podzámok Martin Žilinský kraj
512613 Slovany Martin Žilinský kraj
512630 Socovce Martin Žilinský kraj
512648 Sučany Martin Žilinský kraj
512656 Šútovo Martin Žilinský kraj
512664 Trebostovo Martin Žilinský kraj
512672 Trnovo Martin Žilinský kraj
512681 Turany (mesto) Martin Žilinský kraj
512702 Turčianska Štiavnička Martin Žilinský kraj
545961 Turčianske Jaseno Martin Žilinský kraj
512711 Turčianske Kľačany Martin Žilinský kraj
512737 Turčiansky Ďur Martin Žilinský kraj
512753 Turčiansky Peter Martin Žilinský kraj
512761 Valča Martin Žilinský kraj
512796 Vrícko Martin Žilinský kraj
557358 Vrútky (mesto) Martin Žilinský kraj
512818 Záborie Martin Žilinský kraj
512834 Žabokreky Martin Žilinský kraj
509558 Babín Námestovo Žilinský kraj
509566 Beňadovo Námestovo Žilinský kraj
509582 Bobrov Námestovo Žilinský kraj
509591 Breza Námestovo Žilinský kraj
509680 Hruštín Námestovo Žilinský kraj
509728 Klin Námestovo Žilinský kraj
509779 Krušetnica Námestovo Žilinský kraj
509809 Lokca Námestovo Žilinský kraj
509817 Lomná Námestovo Žilinský kraj
509850 Mútne Námestovo Žilinský kraj
509868 Námestovo (mesto) Námestovo Žilinský kraj
509884 Novoť Námestovo Žilinský kraj
509892 Oravská Jasenica Námestovo Žilinský kraj
509906 Oravská Lesná Námestovo Žilinský kraj
509914 Oravská Polhora Námestovo Žilinský kraj
509931 Oravské Veselé Námestovo Žilinský kraj
510025 Rabča Námestovo Žilinský kraj
510033 Rabčice Námestovo Žilinský kraj
510050 Sihelné Námestovo Žilinský kraj
510092 Ťapešovo Námestovo Žilinský kraj
510149 Vasiľov Námestovo Žilinský kraj
510157 Vavrečka Námestovo Žilinský kraj
510203 Zákamenné Námestovo Žilinský kraj
510246 Zubrohlava Námestovo Žilinský kraj
510301 Bešeňová Ružomberok Žilinský kraj
510441 Hubová Ružomberok Žilinský kraj
507300 Ivachnová Ružomberok Žilinský kraj
510530 Kalameny Ružomberok Žilinský kraj
510548 Komjatná Ružomberok Žilinský kraj
510599 Likavka Ružomberok Žilinský kraj
510629 Liptovská Lúžna Ružomberok Žilinský kraj
510637 Liptovská Osada Ružomberok Žilinský kraj
510661 Liptovská Štiavnica Ružomberok Žilinský kraj
510670 Liptovská Teplá Ružomberok Žilinský kraj
510718 Liptovské Revúce Ružomberok Žilinský kraj
511005 Liptovské Sliače Ružomberok Žilinský kraj
510742 Liptovský Michal Ružomberok Žilinský kraj
510785 Lisková Ružomberok Žilinský kraj
510807 Ľubochňa Ružomberok Žilinský kraj
510815 Lúčky Ružomberok Žilinský kraj
510823 Ludrová Ružomberok Žilinský kraj
510866 Martinček Ružomberok Žilinský kraj
510955 Potok Ružomberok Žilinský kraj
510998 Ružomberok (mesto) Ružomberok Žilinský kraj
511030 Stankovany Ružomberok Žilinský kraj
511056 Štiavnička Ružomberok Žilinský kraj
511064 Švošov Ružomberok Žilinský kraj
507407 Turík Ružomberok Žilinský kraj
511102 Valaská Dubová Ružomberok Žilinský kraj
512044 Abramová Turčianske Teplice Žilinský kraj
512087 Blažovce Turčianske Teplice Žilinský kraj
512095 Bodorová Turčianske Teplice Žilinský kraj
512109 Borcová Turčianske Teplice Žilinský kraj
512117 Brieštie Turčianske Teplice Žilinský kraj
512125 Budiš Turčianske Teplice Žilinský kraj
512141 Čremošné Turčianske Teplice Žilinský kraj
512222 Dubové Turčianske Teplice Žilinský kraj
512265 Háj Turčianske Teplice Žilinský kraj
512273 Horná Štubňa Turčianske Teplice Žilinský kraj
512303 Ivančiná Turčianske Teplice Žilinský kraj
512311 Jasenovo Turčianske Teplice Žilinský kraj
512320 Jazernica Turčianske Teplice Žilinský kraj
512338 Kaľamenová Turčianske Teplice Žilinský kraj
512427 Liešno Turčianske Teplice Žilinský kraj
512443 Malý Čepčín Turčianske Teplice Žilinský kraj
512451 Moškovec Turčianske Teplice Žilinský kraj
512460 Mošovce Turčianske Teplice Žilinský kraj
512494 Ondrašová Turčianske Teplice Žilinský kraj
512559 Rakša Turčianske Teplice Žilinský kraj
512575 Rudno Turčianske Teplice Žilinský kraj
512605 Sklené Turčianske Teplice Žilinský kraj
512621 Slovenské Pravno Turčianske Teplice Žilinský kraj
512699 Turček Turčianske Teplice Žilinský kraj
512729 Turčianske Teplice (mesto) Turčianske Teplice Žilinský kraj
512788 Veľký Čepčín Turčianske Teplice Žilinský kraj
509604 Brezovica Tvrdošín Žilinský kraj
518719 Čimhová Tvrdošín Žilinský kraj
509655 Habovka Tvrdošín Žilinský kraj
509663 Hladovka Tvrdošín Žilinský kraj
509795 Liesek Tvrdošín Žilinský kraj
509876 Nižná Tvrdošín Žilinský kraj
509949 Oravský Biely Potok Tvrdošín Žilinský kraj
509981 Podbiel Tvrdošín Žilinský kraj
510076 Suchá Hora Tvrdošín Žilinský kraj
510084 Štefanov nad Oravou Tvrdošín Žilinský kraj
510106 Trstená (mesto) Tvrdošín Žilinský kraj
510114 Tvrdošín (mesto) Tvrdošín Žilinský kraj
510173 Vitanová Tvrdošín Žilinský kraj
510190 Zábiedovo Tvrdošín Žilinský kraj
510238 Zuberec Tvrdošín Žilinský kraj
517429 Belá Žilina Žilinský kraj
547522 Bitarová Žilina Žilinský kraj
547557 Brezany Žilina Žilinský kraj
517470 Čičmany Žilina Žilinský kraj
517488 Divina Žilina Žilinský kraj
517496 Divinka Žilina Žilinský kraj
517500 Dlhé Pole Žilina Žilinský kraj
517518 Dolná Tižina Žilina Žilinský kraj
517526 Dolný Hričov Žilina Žilinský kraj
557986 Ďurčiná Žilina Žilinský kraj
517542 Fačkov Žilina Žilinský kraj
517551 Gbeľany Žilina Žilinský kraj
517577 Hôrky Žilina Žilinský kraj
517593 Horný Hričov Žilina Žilinský kraj
547590 Hričovské Podhradie Žilina Žilinský kraj
517640 Jasenové Žilina Žilinský kraj
517658 Kamenná Poruba Žilina Žilinský kraj
557994 Kľače Žilina Žilinský kraj
517682 Konská Žilina Žilinský kraj
517704 Kotrčiná Lúčka Žilina Žilinský kraj
517712 Krasňany Žilina Žilinský kraj
517721 Kunerad Žilina Žilinský kraj
517739 Lietava Žilina Žilinský kraj
557935 Lietavská Lúčka Žilina Žilinský kraj
517755 Lietavská Svinná-Babkov Žilina Žilinský kraj
517763 Lutiše Žilina Žilinský kraj
517771 Lysica Žilina Žilinský kraj
517780 Malá Čierna Žilina Žilinský kraj
517801 Mojš Žilina Žilinský kraj
517828 Nededza Žilina Žilinský kraj
558168 Nezbudská Lúčka Žilina Žilinský kraj
547611 Ovčiarsko Žilina Žilinský kraj
547620 Paština Závada Žilina Žilinský kraj
517879 Podhorie Žilina Žilinský kraj
557960 Porúbka Žilina Žilinský kraj
517917 Rajec (mesto) Žilina Žilinský kraj
517925 Rajecká Lesná Žilina Žilinský kraj
517933 Rajecké Teplice (mesto) Žilina Žilinský kraj
517941 Rosina Žilina Žilinský kraj
517950 Stráňavy Žilina Žilinský kraj
517968 Stránske Žilina Žilinský kraj
517976 Stráža Žilina Žilinský kraj
517984 Strečno Žilina Žilinský kraj
518000 Svederník Žilina Žilinský kraj
581712 Šuja Žilina Žilinský kraj
518034 Teplička nad Váhom Žilina Žilinský kraj
518042 Terchová Žilina Žilinský kraj
518051 Turie Žilina Žilinský kraj
518069 Varín Žilina Žilinský kraj
518077 Veľká Čierna Žilina Žilinský kraj
518093 Višňové Žilina Žilinský kraj
518131 Zbyňov Žilina Žilinský kraj
517402 Žilina (mesto) Žilina Žilinský kraj

Vektorové dáta

Mapové dáta vo formáte Shapefile a GeoJSON pre:

Mapové dáta sú získané z OSM databázy (dáta platné k 15.3.2013). K dispozícii sú aj dáta so zjednodušenou geometriou (vo dvoch úrovniach - PostGIS ST_SimplifyPreserveTopology, s toleranciou 0,005 alebo 0,0005).

Dáta pod licenciou ODbL sú k dispozícii na stiahnutie:

  Slovensko Kraje Okresy Katastrálne územia
Vysoká presnosť shp GeoJSON shp GeoJSON shp GeoJSON shp GeoJSON
Stredná presnosť shp GeoJSON shp GeoJSON shp GeoJSON shp GeoJSON
Nízka presnosť shp GeoJSON shp GeoJSON shp GeoJSON shp GeoJSON